Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof Nowak wątek zamknięty Kredyt hipoteczny załatwiał Pan Krzysztof Nowak. Profesjonalne podejście,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

POLECAM KAŻDEMU KTO UWAŻA, ŻE TO NIEMOŻLIWE!! wątek zamknięty Pan Krzysztof Nowak!!!! jest perfekcyjnym fachowcem, a przy tym przemiły i...
~Jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

Ewa - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Państwu usługi Doradców Finansowych tej firmy. Osobiście...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty Doradca pan Karol Szafraniec przeprowadził sprawę szybko i bez...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty W końcu 2011 roku polecono mi Alex T. Great, a konkretnie p. Krzysztofa...
~Mirek B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Ewaaa - opinia wątek zamknięty Dwa miesiące temu zgłosiłam się do Tej firmy. Moim doradcą był Pan Ryszard....
~Ewaaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

... - opinia wątek zamknięty banalna wypowiedz, ale w 100% prawdziwa. Rzetelna obsługa, doradca...
~...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 grudnia 2011

Alex T. Great Doradcy Finansowi - A.B. wątek zamknięty W listopadzie tego roku skorzystałam z usług Alex T. Great Doradcy...
~Sylwia B
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Wszystko przebiegło bez problemu. Miła i profesjonalna obsługa.
~Piotr Ruszkowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Kredyt prosty i przyjemny wątek zamknięty Przed rozpoczęciem starania się o kredyt, miałem wyobrażenie/ znajomi mówili,...
~Tomasz P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

POLECAM WSZYSTKIM wątek zamknięty Wszystkim poszukującym profesjonalnej obsługi w temacie doradztwa...
~Jacek J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

Wspaniała fachowa pomoc w celu uzyskania kredytu. wątek zamknięty Gorąco polecam współpracę z Panem Karolem Szafraniec.Otrzymałam cenną pomoc w...
~Barbara Motyka-Samojło, Gdańsk,
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Krzysztof Nowak - najlepszy doradca kredytowy wątek zamknięty Z usług Alex T. Great Doradcy Finansowi, korzystaliśmy dwukrotnie i...
~Sylwia Piotrowicz-Gnyp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Fachowa obsługa wątek zamknięty Polecam w szczególności usługi doradcy Pana Krzysztofa Nowaka. Bardzo szybka...
~MS
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Pelen Profesjonalizm wątek zamknięty Skorzystalem z uslug Alex T. Great Doradcy Finansowi w sierpniu 2011r biorac...
~Jacek Iwanski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

kredyt hipoteczny dla osób posiadających dochody zagranicą wątek zamknięty Bardzo polecamy Pana Krzysztofa Nowaka. Osiągając dochody poza granicami...
~Tomasz z
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

warto skorzystać wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kontaktu z firmą Alex T. Great Doradcy Finansowi....
~Marek J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Kredyt wątek zamknięty Po niefortunnej przygodzie z firmą Open Finance,w końcu trafiłam na rzetelną...
~JOANNA W.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

Polecam - doradca Pan Karol Szafraniec z Alex T. Great CH Manhattan wątek zamknięty Na wstępie chciałbym podziękować Panu Karolowi za zaangażowanie przy...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

polecamy! wątek zamknięty polecam! firma ta, a konkretnie doradzca- pan Karol, zostali nam poleceni tzw...
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
179

postów

163

wątków

do góry