Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Irena - ocena Super ekipa Pani która asystuje jest nadzwyczaj miła i perfekcyjn a lekarz...
~Irena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 września 2023

Maciej - opinia Świetny stomatolog troszczący się o pacjenta, ceny akceptowalne
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

Kasia - opinia Polecam, obsługa i jakość perfekcyjna.
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Łukasz M. - opinia wątek zamknięty Z usług Alfa Dent korzystam już od wielu lat ( prowadziła go wtedy jeszcze o...
~Łukasz M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

ms - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Alfadentu od kilku lat. Mimo komplikacji zdecydowanie...
~ms
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Polecam!! wątek zamknięty Polecam P. Michała Dziunko! Szybka i profesjonalna obsługa. Upora sie z...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

POLECAM> Adrian Rybiński wątek zamknięty Atmosfera w gabinecie rewelacyjna, słoneczna, bardzo pozytywna co udziela się...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

POLECAM wątek zamknięty Byłam z moim synkiem. Bał się okropnie, ale podejście p. Adriana jest tak...
~Wanda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Polecam serdecznie wątek zamknięty Odkąd zaczęłam leczyć swoje zeby u dr Adriana nie dość, że przestałam się bać...
~OO
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Adrian Rybiński - bardzo polecam ... wątek zamknięty Doktor jest perfekcyjny w tym co robi, dba o komfort pacjenta, ma magiczne...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

REWELACJA wątek zamknięty Jedyny stomatolog, do którego aż chce się wracać. Uśmiechnięty, pozytywny....
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Pełne zadowolenie! wątek zamknięty Z obawy przed dentystą odkładałam wizytę od jakiegoś czasu. Od dzisiaj strach...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

dr Adrian Rybiński stomatolog wątek zamknięty P.dr Adrian Rybiński profesjonalista,młody miły lekarz,bałam się usunięcia...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Profesjonalnie wątek zamknięty Miłe Panie asystentki, które ze zrozumieniem wysłuchały problemu z jakim się...
~Paula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Super!!! wątek zamknięty Dziekujemy panu Adrianowi! Ma super podejscie do dzieci!!! Bylismy pierwszy...
~Marusia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

najlepszy stomatolog w Trojmieście! wątek zamknięty leczymy sie u Pana Michała całą rodziną, solidnie , fachowo i przede...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Profesjonaliści wątek zamknięty Jestem osobą, która panicznie boi się zabiegów stomatologicznych. Koleżanka...
~Arabella
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Alfa Dent wątek zamknięty Bardzo sympatyczny , profesjonalny , młody Pan stomatolog.Przyjął mnie z...
~MS
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

POLECAM BARDZO wątek zamknięty Nowy uśmiech zaprojektowany przez dr Michała poprzez licówki i 1 implant...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Polecam gorąco! wątek zamknięty Polecam gorąco klinikę, jak nie mogłam trafić na swojego dentystę, bo jak...
~srl
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry