Widok

Alians deweloper

Dzień dobry, Czy ktoś z Państwa współpracował z firmą Alians z Kartuz? Opinie w internecie negatywne ale głównie z przed kilku lat... Ktoś wie jak jest obecnie?

Pozdrawiam i dzięki za informacje
Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam, brak negatywnych opinii z zeszłego roku bo wszystkie zostały usunięte przez administratora bo podobno było za dużo szczegółów. Ja też dałem negatywną opinię ale znikła jak pozostałe. W Każdym bądź razie szczerze odradzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałęm z nimi kontakt: poszukiwałem działki budowlanej i ewentualnie rozważałem ich do budowy. Obsługujący mnie pracownik był niesłowny, nie odpowiadał na próby kontaktu, wysyłał oferty niby zatwierdzone przez architekta (szukaliśmy działki pod konkretny projekt) a nieodpowiadające wymogom projektu i MPZP. Szczerze odradzam, strata czasu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Deweloper w Pucku (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

do góry