Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZA SZKOŁA PŁYWANIA W TRÓJMIEŚCIE ! wątek zamknięty Do ALICESWIM swim uczęszcza dwójka moich dzieci. Moje pociechy uwielbiają...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Dziecko uczyło się w AliceSwim przez okrągły rok. Postęp - zerowy. Podejście...
~Rodzic
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Fajna szkoła pływania wątek zamknięty Polecam: Zaangażowanie, profesjonalizm, poczucie humoru Kadry. Moje córka...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 października 2014

Najlepsza szkółka nauki pływania w Trójmieście wątek zamknięty Super przyjazna atmosfera panująca na zajęciach. Moja córeczka zachwycona...
~K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Szkoła pływania - ocena wymagającego rodzica wątek zamknięty Pełen profesjonalizm - Pani Agnieszka i jej zespół dbają o to aby wszystkie...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

.... - opinia wątek zamknięty Urodziny zorganizowane bardzo fajnie, wszystko na sportowo z przymrożeniem...
~....
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

trenig personalny wątek zamknięty Trafiłem tu z polecenia znajomych którzy maja dzieci w szkółce pływania alice...
~Michal
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Rewelacyjna szkółka wątek zamknięty Trenerzy są świetni, indywidualnie podchodzą nawet do bardzo bojaźliwych...
~Annie
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

Profesjonalizm P.Agnieszko!! wątek zamknięty Poszukiwałem dla mojego syna indywidualnego podejścia,trenerów z...
~Mariusz z synem
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

9

wątków

do góry