Widok

Alicja - opinia

Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i lekceważącym podejściem do klienta. Kontaktowaliśmy się z Panią Joanną Śmiglewską w sprawie mieszkania, którym byliśmy bardzo zainteresowani. Dodzwonienie się graniczyło z cudem, ale to akurat jestem w stanie zrozumieć, agenci pracują, sytuacja nie zawsze pozwala na odebranie telefonu-liczyłam jednak na to, że agentka oddzwoni. Doczekałam się kontaktu po tygodniu. W między czasie próbowałam kontaktować się mailowo w sprawie umowy - zero odzewu. Po spotkaniu, które wreszcie udało się umówić dostaliśmy informację, że są inne osoby zainteresowane mieszkaniem i podjęły już kroki w celu złożenia oferty-agentka obiecała poinformować nas o postępach w tej sprawie, bo też zależało nam na tym konkretnym mieszkaniu.
Jak można się spodziewać, nie było żadnego kontaktu z jej strony.
Zdecydowaliśmy się opisać tą sytuację, bo przez opieszałość i lekceważące podejście Pani Joanny bardzo fajne mieszkanie przeszło nam koło nosa. Dodatkowo - biuro żąda pokaźnej zapłaty za tego rodzaju "profesjonalną" obsługę sprzedaży mieszkania, co wolałabym pozostawić bez komentarza.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
pomoc merytoryczna: 1
 
prowizje i opłaty: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna Pani!
Dziękuję za konstruktywną ocenę.
Bardzo mi przykro z powodu opisanych przez Panią odczuć z naszej współpracy. Podobna opinia nie trafiła do nas nigdy wcześniej - trudno określić, dlaczego tak się stało, gdyż w naszej profesji relacja z klientem jest dla nas najważniejsza.
W naszym zawodzie mierzymy się często z wieloma sytuacjami dziejącymi się niemalże w jednym czasie - niekiedy niełatwo jest poukładać je w odpowiedniej kolejności i wymaga to sporego wysiłku. W Państwa odczuciu zabrakło profesjonalizmu - z chęcią wypełnię tę lukę, jeśli uznacie to Państwo za stosowne. Jestem do Państwa dyspozycji, proszę o kontakt mailowy ( na pewno odpowiem ) .
Z wyrazami szacunku - Joanna Śmiglewska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry