Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2022

Emilia - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panią Joanną Śmiglewską. Profesjonalne podejście do...
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2022

klient - opinia wątek zamknięty Agencja Sfera godna zaufania. W czasie transakcji miałem kontakt z trzema...
~klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2022

Joanna Czarnecka - opinia wątek zamknięty Nie znam lepszej pośredniczki niż Joanna Śmiglewska. Współpracowałam z nią...
~Joanna Czarnecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i lekceważącym...
~Alicja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2022

Kinga Gawlik - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Joannę Śmiglewska.Bardzo zaangażowana profesjonalna...
~Kinga Gawlik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2022

Tomek - opinia wątek zamknięty Znakomita współpraca z panią Joanną Śmiglewską zakończona sukcesem -...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2022

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam! Wszystko w jak najlepszym porządku.
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Ania - opinia wątek zamknięty ze Sferą robię już kolejną transakcję. Widać, że im zależy. Wcześniej...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Wanda - opinia wątek zamknięty Nie polecam, malo sympatyczne doswiadczenia
~Wanda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Sprzedający - opinia wątek zamknięty Pierwsze wrażenie było raczej poprawne. Jako klienci, zapłaciliśmy z góry za...
~Sprzedający
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

apee@wp.pl - opinia wątek zamknięty nareszcie ktoś mnie wysłuchał i dopasował ofertę do moich potrzeb. to rzadka...
~apee@wp.pl
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry