Z czystym sumieniem polecam Akademię Prawa Jazdy! Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Instruktor Wojciech Szyszkowski. Przychodząc na kurs wiedziałam tylko jak wygląda samochód i gdzie znajduje się kierownica. Nie miałam nigdy do czynienia z prowadzeniem auta. Pan Wojtek przygotował mnie perfekcyjnie, nie tylko do zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego, ale co najważniejsze do odpowiedzialnej i umiejętnej jazdy. Państwowy egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem. Czułam się przygotowana i pewna swoich umiejętności, które nabyłam pod nadzorem najlepszego Instruktora. Polecenia egzaminatora nie były dla mnie zaskoczeniem, dodatkowo w głowie miałam cenne wskazówki Pana Wojtka, którego cechuje profesjonalizm, cierpliwość, poczucie humoru, wysoka kultura osobista, posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje z pasją. Panie Wojtku z całego serca dziękuję za przekazaną wiedzę, życzę Panu dużo sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Z czystym sumieniem polecam każdemu "APJ" i najlepszego instruktora w Trójmieście Pana Wojciecha Szyszkowskiego. To był dla mnie zaszczyt, że swoją przygodę z jazdą samochodem mogłam rozpocząć pod okiem takiego Profesjonalisty. Pozdrawiam, Alicja.