Serdecznie polecam tę kancelarię. Dzięki profesjonalnemu podejściu i ogromnemu zaangażowaniu zostałam skutecznie przeprowadzona przez cały proces dotyczący kredytu frankowego. Kancelaria reprezentowała mnie podczas dwóch rozpraw, a na każdym etapie mogłam liczyć na fachową pomoc i bardzo dobry kontakt. Pełen profesjonalizm i poczucie, że moja sprawa jest w dobrych rękach.