Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
olaszI - ocena Chciałbym serdecznie polecić kancelarię prawną, Maciej Wieczorkowski. Moje...
~olaszI
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 lipca 2024

G.M. - ocena Nasza współpraca z Kancelarią dotyczyła sprawy własności powiązanej ze sprawą...
~G.M.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2024

Dariusz - ocena Podziękowania dla Pana Mecenasa Macieja Wieczorkowskiego za profesjonalne...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 czerwca 2024

Katarzyna O. - ocena Bardzo rzetelna obsługa prawna. Dziękuję i polecam.
~Katarzyna O.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 marca 2024

Łukasz Orłowski - ocena Pełen profesjonalizm, duża wiedza i szybkość w działaniu. Miałem okazję...
~Łukasz Orłowski
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 lutego 2024

Daniel - ocena Polecam sprawa załatwiona pozytywnie .
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 lutego 2024

Darek - ocena Profesjonalna i fachowa pomoc w sprawie z US dotycząca kryptowalut
~Darek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 stycznia 2024

Barbara - ocena Bardzo dziękuję za rzeczowe porady, dzięki nim wiem co mogę zrobić dalej i...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 stycznia 2024

Łukasz - ocena Cieszę się, że mogłem skorzystać z usług kancelarii prawnej Mecenasa Macieja...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 grudnia 2023

Krzysztof - ocena Bardzo rzetelna, fachowa i profesjonalna pomoc. Uzyskałem obszerną poradę...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 29 listopada 2023

Przsow - ocena Doświadczenie, skuteczne działania i zaangażowanie w sukces klienta. Polecam
~Przsow
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 listopada 2023

Olga - ocena Z całego serca polecam kancelarię. Szybki termin konsultacji, fachowe i...
~Olga
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Konrad Duszyński - ocena Profesjonalne i nieszablonowe podejście, które w moim przypadku bardzo dobrze...
~Konrad Duszyński
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Bartosz - ocena Otwarty, wyrozumiały, a co najważniejsze niesamowicie rzetelny. Trafiłem na...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Marcin Fitas - ocena Kupiłem samochód w AAAAuto w Gdańsku za kwotę 40 tys. zł. Po przejechaniu...
~Marcin Fitas
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 października 2023

Teresa Bednarz - ocena Pan Mecenas jest bardzo profesjonalny i kreatywny w rozwiązywaniu...
~Teresa Bednarz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Kasia - ocena Pań Maciej to świetny prawnik, rzetelny, doświadczony specjalista od zadań...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 18 października 2023

Grzegorz K. - ocena Bardzo polecam usługi Pana Macieja Wieczorkowskiego. Korzystaliśmy z usług...
~Grzegorz K.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Roman Majewski - ocena Pan Maciej jest kozakiem w swoim fachu. Niesamowita znajomość prawa i pełen...
~Roman Majewski
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Paweł Różyński - ocena No wiadomo, od prawników, księży i polityków lepiej trzymać się daleko. Ale...
~Paweł Różyński
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry