All Time Fitness

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, gen. Emila Augusta Fieldorfa 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Coraz gorzej.. wątek zamknięty Długo się wstrzymałam aby wystawić opinie na temat tego klubu ale chyba czas...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Super wątek zamknięty Najlepsza siłownia w Trójmieście
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Uczęszczam na siłownię od ponad roku i nie zauważyłem aby atmosfera na...
~S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Tak sobie... wątek zamknięty Na siłownie uczęszczam już prawie dwa lata i ciagle zastanawiają mnie dwie...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Super klub Polecam wątek zamknięty Uczęszczam do klubu od początku istnienia. Poziom cały czas taki sam, czysto,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Uczęszczałam ponad dwa lata było super, fajni właściciele, recepcjonistki i...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Miła atmosfera, bardzo profesjonalnie, super sprzęt.
~Waldemar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

OGÓLNIE POLECAM wątek zamknięty Siłownia nie jest duża ale klimat klubu wyróżnia go od wszystkich innych....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

All Time Fitness wątek zamknięty Siłownia All Time Fitness to jedna z lepszych na jakich byłem. Kilmat i...
~Mariusz Głowacki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Mogło być lepiej wątek zamknięty Siłownia nie jest duża. Zawsze kilka osób ćwiczy ale nie ma problemu z...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Moja Opinia wątek zamknięty Moje wrażenia z All Time Fitness: Siłownia jest na piętrze niewielkiego domu...
~Wuj Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Piotr - opinia wątek zamknięty Najlepsza siłownia w Gdańsku. Sprzęt profesjonalny , dużo miejsca i co...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Cudowne miejsce wątek zamknięty Jestem zachwycona!!!! Wspaniałe wyposażenie profesjonalni trenerzy zdrowe...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

Zadowolona wątek zamknięty Podoba mi sie All Time Fitness, ponieważ jest fajna atmosfera, rodzinna....
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Korzystam z klubu regularnie. Polecam serdecznie. Miła obsługa, profesjonalny...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry