AllMotors

Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa

Gdańsk, Władysława Biegańskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super warsztat Gdansk - Chelm wątek zamknięty Od dawna szukalem solidnego warsztatu na Chelmie. Po kilku przejsciach z...
~Tomek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

Dzięki! wątek zamknięty Najpierw Pan Marcin wytłumaczył mi na czym polega problem mojego auta,...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Świetni ludzie wątek zamknięty Jestem z nimi już od kilku lat, wiele razy moją Vectrą się zajmowali, od...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Allmotors wątek zamknięty Po tym, jak zostałem olany w serwisie Volkswagen Plichta i pseudo fachowcy z...
~sławek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

mistrzowie VAG wątek zamknięty regularnie zostawiam u chłopaków swoją wysłużoną A3, zawsze mają dla mnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

:) wątek zamknięty Polecam warsztat. Panowie wiedzą co robią, są cierpliwi i dokładnie tłumaczą...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

POLECAM!!! wątek zamknięty w 100% polecam warsztat. Chłopaki z ALLMOTORS naprawdę znają się na autach z...
~KrzysiekGD
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Audi A4 2.0 tdi wątek zamknięty Polecam, Byłem w kilku warsztatach nie potrafiono postawić trafnej diagnozy,...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Trans - opinia wątek zamknięty Prowadzę działalność i posiadam kilka samochodów wiec dość często...
~Trans
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

COŚ FATALNEGO wątek zamknięty Uwaga !!! Żenujące podejście !!! bardzo słaba jakość usług, zbywanie klienta,...
~do czasu cierpliwy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Obsługa wątek zamknięty Zła obsługa, podejście do klienta poniżej normy.
~arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

poniżej krytyki wątek zamknięty Młody mechanik jak się potem okazało, że szef nie zna się na podstawie...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 października 2012

Miła i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Nie korzystam juz z innych warsztatów.
~Kris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Profi as f**k! wątek zamknięty Do AllMotors trafiłem z rekomendacji znajomego po niemiłych doświadczeniach z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Usługa niby ok, ale przerysowali mi bok wątek zamknięty Trafiłem do warsztatu z polecenia znajomego który korzystał kilkakrotnie z...
~Szymon
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Młoda ekipa uczciwie i rzetelnie podchodząca do swojej pracy! wątek zamknięty Nissan Primera: wymiana oleju z filtrem, wymiana pompy wody, wymiana końcówki...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

Warto odwiedzic ten serwis ! wątek zamknięty Na serwis umowilem sie telefonicznie 2 dni wczesniej. Przyjechalem rano i...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

dobry wybór wątek zamknięty Panowie naprawdę znają się na rzeczy, załatwiają wszystkie potrzebne części,...
~Paweł
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

superb wątek zamknięty ekipa całkiem do rzeczy warto do nich zajrzec za nie wielka kase zrobią...
~superb
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

Przemek - opinia wątek zamknięty Zakład ten naprawdę mogę polecić osobą które szukają fachowej pomocy...
~Przemek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry