ALLCON Osiedla

Deweloperzy

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 11/4.1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jacek - ocena nowy temat Zakupiłem mieszkanie w idealnym stanie, bez wad i usterek. Obsługa klienta...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 20 marca 2024

Michal - ocena Wspaniałe mieszkania w Atrium Oliwa. Dziękujemy serdecznie, szczególnie pani...
~Michal
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Jaroslaw - opinia Profesjonalizm w każdym calu
~Jaroslaw
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Martyna - opinia 100% wsparcia na każdym etapie - od prezentacji oferty, wizyty w lokalu,...
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Ola - opinia W grudniu odebraliśmy swoje mieszkanie w Gdańsku. Wydane zostało w terminie...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Ewa - opinia Polecam. Profesjonalne podejście do klienta, dokładnie krok po kroku...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Adam90 - opinia Bardzo pozytywnie zaskoczony jakością i terminowością
~Adam90
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam. Byłam w Biurze w Gdyni. Bardzo dobra obsługa klienta, wszystko...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Najlepszy deweloper w Trójmieście! Mieszkanie oddane zgodnie z terminem,...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Mali - opinia wątek zamknięty Deweloper traktuje klienta z szacunkiem tylko do momentu przekazania kluczy....
~Mali
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 listopada 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Trafiliśmy na ofertę Allcon przypadkiem. Pierwszy kontakt podjęliśmy z Panem...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Bardzo słabe podejście do usuwania usterek w budynkach już...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Obsługa bardzo profesjonalna wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego jako zostałam obsłużona w Biurze Sprzedaży....
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm. Bardzo sympatyczne i pomocne panie w biurze sprzedaży, które...
~anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Allcon Awiator wątek zamknięty Jestem szczęśliwą posiadaczka mieszkania przy ul. Jana Pawła II w Awiatorze....
~Oliwia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Osiedle Habenda - polecamy wątek zamknięty Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Habenda, było to pierwsze...
~Małgorzata S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

mieszkania w Awiatorze 2013 wątek zamknięty Wraz z siostra kupilismy lacznie 4 mieszkania w Awiatorze przy al. Jana Pawla...
~Jakub Morr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Królewskie Wzgórze wątek zamknięty Jeśli chodzi o Królewskie Wzgórze to osiedle jest ładne. + dobra lokalizacja...
~klient A
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Habenda wątek zamknięty Polecamy dewelopera!! Oddanie zgodnie z terminem, wykonanie rewelacyjne...
~Jen
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Dolina Cisów Gdynia 2005 wątek zamknięty Wilgoc wilgoc i raz jeszcze wigoc. O reklamacji nie chca nawet rozmawiac bo...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

45

wątków

do góry