ALLO

Biura podróży

Gdynia, Gniewska 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco Polecam każdemu Biuro podróży Allo w Gdyni wątek zamknięty Witam chciałbym pochwalić biuro podróży Allo w Gdyni i jego pracownika Pana...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Biuro Podróży ALLO. Pan Aleksander potrafił fachowo...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Polecam!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam biuro. Jeśli planujesz wakacje/wycieczkę, to Allo powinno być...
~Moni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Dziękujemy za fantastyczną wycieczkę rejsem promem do Karlskrony! Chętnie...
~Zdzisław Mielnicki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Wszystkim wahającym się, z jakiego biura podróży skorzystac, polecam Allo i...
~Annushka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Wspaniała obsługa! wątek zamknięty Byłam już w wielu biurach podróży, ale Biuro Podroży ALLO i Pan Aleksander...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Super wątek zamknięty Polecam to biuro. Można tu kupic bilety na openera i nie tylko - jest to...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

POLECAM!!! wątek zamknięty Chciałam się tylko podzielić moja opinia o biurze Allo i panu Aleksandrze....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Niezapomniane wakacje, cudowne miejsca i pobyt w...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze swojego urlopu z biurem Allo . W biurze zostałem...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Allo nie ma sobie równych wątek zamknięty Wystarczy zwerbalizować swoje marzenie, a Pan Aleksander zamieni je w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm w biurze podróży Allo wątek zamknięty Pan Aleksander Kępa jest pracownikiem z tego biura, z nim miałam kontakt w...
~Luiza Polańska-Klossowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

profesjonalizm ! wątek zamknięty jedyne takie biuro podróży(jak dotąd dla mnie, a byłem w kilku) gdzie Pan,...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Ocena Pana Aleksandra wątek zamknięty Profesjonalna obsluga. Diza znajomosc hoteli oraz destynacji. Potrafi...
~Aleksandra G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

ALLO wątek zamknięty Pan Aleksander wykazuje się szeroką wiedzą, oferty polecane są w 100% zgodne...
~Angelika Labuda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Doskonały wybór wątek zamknięty Skorzystałem z usług Biura Podróży ALLO i wybrałem się z rodziną na cudowne...
~B.Rz.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Rekomenduję ****** wątek zamknięty Jako ścisły umysł napiszę krótko i zwięźle: - profesjonalizm połączony z...
~Anna D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Profesjonalna obsługa w biurze Allo wątek zamknięty Obsługiwał nas konsultant p. Aleksander Kępa. Dzięki Niemu bardzo dużo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Opinia o biurze podróży ALLO wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z współpracy z biurem podróży ALLO . Miła ,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Bułgaria wątek zamknięty Choć większość osób nam odradzała Bułgarię, to jednak się skusiliśmy. Urlop...
~Ula
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry