Widok

Alma Sobieszewo - lipiec 2019

Witam i otwieram forum ALMA Sobieszewo na turnus w lipcu 2019. Wybieram się na rehabilitację do ośrodka ALMA i jednocześnie odpoczynek nad morzem, ( z okolic Warszawy) i jeśli są przyszli kuracjusze w tym terminie chętni do aktywnego spędzania czasu i zorganizowania wspólnych aktywności, bardzo proszę o włączenie się do konstruktywnej dyskusji. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzysiek, a jakim pociągiem jedziesz? bo ja też planuję pociąg, ale jeszcze nie zdecydowałam, którym pojadę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej . Jadę pociągiem z Łodź -Widzew do Gdańsk główny przez Legionowo , jedzie ktoś jeszcze tą relacją ,to może wspólna podróż 21.07
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to tu też zapytam - z jakich dokładniej okolic Renatka - moja imienniczko ;) jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Joa40
Równiez zabieram kijki do nordic walkingu,
jestem zainteresowana jakby co
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na rowerki też jestem chętna jakby co;) coś trzeba robić.Zabieram kijki,uwielbiam też spacery.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam:) Ja jadę z Poznania (pkp) na turnus od 21.07. do Almy ... i mam nadzieję,że negatywne opinie o Almie jakich się ogólnie naczytałam okażą się jednak nieprawdą;p Pozdrawiam i do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jade do Almy z okolic Warszawy od 21 lipca. Mogę kogoś zabrac. Renata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prezent Ci kupic czy co, ze tak wszedzie oznajmiasz ze masz uro? Masz 14 lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A żeby było śmieszniej to akurat w dzień urodzin mam się zameldować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
He he nie no w sensie zaczynam turnus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzysiu wstawiony już tam jedziesz? ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam ja mam się wstawić 21.07 . Jestem z Łodzi .pozdrowienia Krzysiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:)
Mam turnus od 21.07.19, jadę z Torunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, zaczynam 22-go lipca więc, chyba do zobaczenia? Pozdrowionka
Maciek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jadę samochodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z okolic Warszawy, planuję pociąg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reniu skąd jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej tez sie ciesze w grupie lepiej sie jezdzi rowerem ps.ja biore swoj rower roznie to bywa z tymi z wypozyczalni pozdrawiam cyklistow i do zobaczenia w Almie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jedziesz autem możesz zabrać swój rower
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, może stworzymy jakąś grupę. Na wyspie jest kilka wypożyczalni, może ktoś jakąś zna? Mają nawet fat bike, pozdrawiam cyklistki i cyklistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0