Odpowiadasz na:

Re: Alma Sobieszewo

Mieszkalysmy w części C akurat tę część polecam , okna są na lasek życzę miłego pobytu

Mieszkalysmy w części C akurat tę część polecam , okna są na lasek życzę miłego pobytu

zobacz wątek
4 lata temu
~Ela

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry