Widok

Alma teraz

~anonim 94.254.231.* nowy post

(4 minuty temu)

Jestem wAlmie jest okropnie brudno .Jedzenie ciagle to samo ,owocow brak .Wedlina najgorsxy sort ,pomidor....dwa plasterki i ser zolty dwa plasterki.Brak wycieczek .Rygor o22.00 cisza nocna.Obiekt zamkniety.Nigdy tutaj nie wroce.Ratujcie sie ludzie .Jedynie jak pogoda jest to ucieczka na plaze.Jedyny plus to masazysta Grzesio jest ok.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
Witam. Ja mam skierowanie od 1.06. Czy w pokoju jest czajnik, kubki, talerzyki itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czajnik kubki i talerze sa ale ogólnie do okropne miejsce byłam w lutym nigdy więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z Lodzi też od 1. 06 ratuje nas morze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny o której godzinie można przyjechać i jak wygląda sprawa pokoju czym w wcześniej tym większe szanse na 2 osobowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma zasnych szans ale bylam w tamtym roku marzec kwiecień jedyne pocieszenie może jadę w tym roku drugi raz sama chcialam jedzenie daje radę ale najwazniejszy klimat morze a z drugiej strony Wisla zabiegi wezmę te ktore mi pomagają jadę z zus 5 raz dziewczyny nie pekajcie daje się radę bylam w sanat gdzie był syf trzymalam wszystko w walzce ale bylo morze klimat i nie musialam chodzić do pracy bedzie dodrze pozdo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze jedzie ktoś z Lodzi 1 06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jadę z łowicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadę z Lodzi fabrycznej fix busem o 7 rano jak jedziesz z Łowicza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba samochodem ,a jeżeli jedziesz autobusem to gdzie kupujesz bilet i ile wczesniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W biurze turystycznym na fiks busa z lodzi fabrycznej już kupilam na 1. 06 na 7 rano jestem w Gdansku ok 12 a potem miejskim do Almy pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam zamiar jechać dzień wcześniej.Pewnie się spotkamy na miejscu.Mam nadzieje ,że pogoda nam dopisze.Wesołych świąt.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czym jedziesz? Ja jadę z Kutna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pokoje sa dwu osobowe byłam teraz w lutym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobierają do pokoju wiekowo sa dwu osobowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem jadę na turnus 1.06 z elbląga i przerażają mnie te komentarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj AG ja również z ZUS z Elbląga i na 02 czerwca mam termin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to fajnie, że będzie ktoś z miejscowości w której się mieszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę też od 1 czerwca i nic mnie nie przeraża, może zmontujemy miłą ekipę, aby spędzić fajnie czas. Na szukanie zmartwień mamy czas w domu, a tam zabierzcie dobre nastawienie i pogodę ducha. Jadę z Warszawy. kto ze mną montuje ekipę :) Do zobaczenia w Almie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czym jedziesz? Bo ja też z Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samochodem, wiozą mnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno szukasz kogoś do pokoju, może spróbujemy się poznać. Lubię taniec, spacery i fajną zabawę:), ale też lubię poleniuchować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawa wygląda tak, jeszcze Cię nie znam, ale czytając Twojego pierwszego posta pomyślałam "swoja kobita", dogaduję się z każda grupą wiekową choć sama mam 40+.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co? Fajna ekipa jest? Są jacyś mili panowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd jedziesz ja zLodzi 1 06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam aż strach jechać ja mam 2 czerwca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to oddaj i nie jedź....:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest szklanka łyżeczka talerz dzbanek elektryczny telewizor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jadę 21.07.2019.... po przeczytaniu komentarzy w necie strach tam jechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że nie będzie tak źle. Wszysto zależy od ludzi jacy przyjadą. Z jakiej miejscowości jedziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Joanna, ja też w tym terminie jadę. Komentarze trochę przerażają, ale ważne, żeby ludzie byli fajni i damy radę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie czytajcie tych komentarzy jest naprawdę ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też nie zgadzam się z negatywnymi opiniami jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A czy można gdzieś potańczyć po południu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie gdzie się udajecie na potancowki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jade w tym terminie. Byłam tam rok temu w tym samym czasie. Jak dostałam skierowanie w tym roku, to nie byłam zadowolona, bo nie podobało mi się tam. Dziwny ośrodek, idą na ilość, nie na jakość. Warunki jak w PRL. Ciągle dobudowują pokoje z płyty wiurowej, o 6 rano chodzi kosiarka pod oknami, wiata na środku posesji brudna, zagracona, służy jako palarnia, wiec niepalący nie mają gdzie się podziać. Jedzenie w sezonie warzywno-owocowym mogłoby być bardziej urozmaicone w te produkty. Pokoje sprzątane "po łebkach", a firany to były prane chyba kilka lat temu. Nie wyniosłam dobrych wrażeń estetycznych z pobytu w tym ośrodku. Dobrze, że była dobra pogoda i fajni ludzie, inaczej byłoby trudno. Być może przez rok cos się zmieniło, zobaczymy. Zatem do zobaczenia w Almie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam takie zapytanie, jak rozłożone są zabiegi? czy rehabilitacja pracuje do 15-tej czy dłużej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracują do 16 są zabiegi też po poludniu nic nie mozna przesunąć 200 osób 5minut czasem przerwy między zabiegami znajdziesz dopiero czas nad morze po kolacji ja jestem teraz czekam 2godz na masarz o 15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiadam tej osobie też teraz jestem i uważam że wszystko jest ok , jedzonko pyszne , ekipa fajna a ta osoba niech siedzi w domu bo blokuje miejsce ,a może pomyliła sanatorium ,tutaj przebywają osoby z chorobami narządów ruchu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie jest brudno i jedzenie jest smaczne :) na śniadanie szynka sałata pomidor a jak komuś nie pasuje to ma do wyboru miód lub mleko i cztery rodzaje płatków :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kiedy dają wypis z sanatorium? przed, czy w dniu wyjazdu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak jest z wypisem z sanatorium? Kiedy go wydają? Przed, czy w dniu wyjazdu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W dniu wyjazdu musisz zdać klucz od pokoju ręcznik i dostajesz wypis pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem obecnie w Almie. Co tu się dzieje to przechodzi wszelkie granice przyzwoitości. Nikt z kierownictwa nie reaguje na okropne libacje alkoholowe. Kuracjusze chodzą na ćwiczenia pijani, nikt tego nie sprawdza. Przysięgi wierności to tylko formułka na ślubie-tu puszczają wszystkie hamulce. Jest taki pan Tomek w II grupie, ciągle chodzi podpity, zaczepia kobiety niby śmiesznymi żarcikami. W nocy trzeba walić w ścianę bo spać nie można, takie imprezy w pokoju. Obrzydliwość! Jeśli chcesz się rehabilitować to nie w tym miejscu. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba pomylilaś ośrodki lub turnus..
Nie obrażaj porządnych ludzi a jak się nie podoba to do domu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja nikogo nie obrażam! Widzę i słyszę i współczuję żoną, które zostały w domach i uważają, ze ich mężowie się rehabilitują. A ty widocznie też taka święta nie jesteś, skoro tak bronisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

To chodź pod wiatę i to powiedz wszystkim!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanów się i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prosze nie komentowac zachowań doroslych ludzi nie wiadomo co robi mąż jak pani jest tutaj jestem obecnie w almie ludzie są weseli mili nie spotkalam sie z nowoczesnością kosiarka chodzi po ciszy nocnej ludzie nie czytajcie komentarzy jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyżej ta Pani/Pan, a może dziecko sądząc po gramatyce - pisała "I co? Fajna ekipa jest? Są jacyś mili panowie?"
Dlaczego pytała, skoro niżej twierdziła, że jest na miejscu i wszyscy zachowują się tak obrzydliwie?? Jakoś wątpię by ta istota była tam na miejscu. Najprościej obrazić anonimowo... tu można wszystko - aż odechciewa się jechać w to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Marian nie jest zle kto chce to pije ale tego nie widać na ter osrodka jestem teraz ludzie siedzą rozmawiają to starsze panie prowadzą obserwacje to takie wszystko wiedzace interesuja sie tym co nie trzeba pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beatka, a nie uważasz, ze w sanatorium powinno być zabronione picie alkoholu? Ja też jestem teraz i też uważam, że jest sodoma i gomora!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zgorszonypan,
Alma to nie sanatorium tylko ośrodek który mz podpisaną umowę z ZUS-em. Poza tym zamiast siedzieć i obserwować wszystko i wszystkich proponuję wybrać się na spacer wtedy nie będzie szkoda tego co inni robią a i spacer może wyjść na zdrowie.
Nawiasem mówiąc nie cierpie takich wścibskich obserwatorów, mam na nich uczulenie...
Miłego dnia życzę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do "anonim"
Nie trzeba obserwować, widać i słychać jak się zachowujecie. I niby czego ma być innym szkoda?-tego pijaństwa i obmacywania się delikatnie mówiąc? Mężczyźnie to jeszcze jakoś ujdzie, ale kobiety, które piją z panami - to niestety widok bardzo nie ciekawy(a, jak to się mówi-kobieta podpita, kobieta zdobyta). A takich lowelasów, którzy tylko na to czekają tu nie brakuje. Ale to już nie mój tyłek. Jeśli chodzi o spacery, to może warto się zastanowić, że nie każdy może chodzić. I podobno większość przyjechała tu na leczenie! A odpowiednie zachowanie powinno być wszędzie, ponieważ nie jesteście w ośrodku sami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Do "anonim"
Uczulenie to inni mają na tych co przyjechali tutaj nie podleczyć się, ale żeby jak to mówią młodzi - wyrwać i zaliczyć "głupiutkie" kobietki.
Miłego pobytu w ośrodku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do "Beatka"
Nie widać picia na terenie ośrodka? Widać, w jakim stanie później chodzą osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przyłączam się do opinii tej Pani, która zrezygnowała z dalszej rozmowy. To co wyprawia grupka osób jest poniżej godności i kuracjuszom w moim wieku(starszym) bardzo to się nie podoba. Dlaczego szefostwo pozwala na takie pijaństwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi nie przeszkadzało że się bawią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hela 37.47.219 - Uderz w stół,a nożyce się odezwą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o kontakt, pilne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe rzeczy tu piszecie, poczytałbym więcej, zainteresowany mąż jednej z kuracjuszek turnusu od 1 czerwca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze radze nie puszczaj jej, tam jest gorzej jak w Ciechocinku, chyba mikroklimat tak działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już była, w zeszłym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ufasz żonie bo wiesz co na ciebie stać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam byłem w tym terminie i nie było źle tylko grupka ludzi szalała a ogólnie było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie stac mnie na wiele, bo czasu brakuje, a po prostu kilka niejasnych wiadomosci w telefonie daje duzo do myslenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko ma swoją cenę, szczególnie informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady że aż tak tragicznie to nie jest prywatne sanatorium tylko z zusu więc nie oczekujmy salonów i dziękujmy Bogu za to co jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w styczniu 2020r. Powyższa opinia jest zbyt pozytywną. Jest o wiele gorzej. W łazience sufit sypie się na głowy, deska na sedesie urwana, uszkodzony zlew, za dywanik pod nogi przy wyjściu z pseudo kabiny służy ścierka do zlewu , jedna na dwie osoby na 24 dni, w łazience nie ma wieszaków na ręczniki. Drzwi wyjściowe są okropne brudne że strach ich dotykać, szczelina pod drzwiami którą na noc zabezpieczalysmy ręcznikami bo wiało jak w kielec ...... , do łazienki drzwi rozklejają się , strach zamykać z obawy że może być problem z wyjściem. W pokoju 1 szafka i jedna lampka nocna bez możliwości podłączenia bez przedłużacza, gniazdko pod łóżkiem, o stanie pokoju i mebli już nie wspomnę. Gniazdko do podłączenia czajnika bez uziemienia. Częsty brak prądu, dziury w posadzkach i wykładzinach, smród, schody tak wąskie że mieści się jedna osoba , druga musi czekać, nie chcę myśleć co by było gdyby zapanowała panika . Diety to temat tabu a jedzenie to jakieś nieporozumienie . Jeśli zabieg nie odpowiada , nasilają się bóle lub pojawiają się nowe nie ma zamiany na inny , mogę tylko wykreślić . To " sanatorium" to wielkie nieporozumienie ( mam trochę zdjęć) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jeśli to wszystko prawda,to nie jest za ciekawie w tej Almie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. A możesz mi napisać w którym pokoju byłaś ? Z Twojego opisu to cudowne miejsce jest . Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam nowy pokój czysto super A jedzenie pyszne i duzo zabiegi oki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za ten ośrodek ZUS powinien się wstydzić ,a bynajmniej za starą część budynku ,bo faktycznie wszystko jest tu mocno zniszczone. Okna się nie otwierają, ale i nie domykają. Wieje zimno, uszczelniliśmy kocem. Brak takich rzeczy jak wieszaki to już śmiech na sali. Papier toaletowy szary, mydła brak. Ogólnie budynek mini labirynt, nie wszyscy sobie tu radzą z lokalizacją ale w ramach rehabilitacji biegają tam i z powrotem szukając odpowiedniej sali. Obsługa miła i pomocna. Posiłki smaczne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry