Almont

Przeprowadzki Transport bagażowy Transport ciężarowy

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 253

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sabina Laskowksa - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za sprawny transport. Panowie byli bardzo mili i wszystko...
~Sabina Laskowksa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

SUPER, POLECAM wątek zamknięty Potrzebowałam przenieść szafę i regał od sąsiadów z bloku obok do mojej...
~Mirka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Wspaniała firma! wątek zamknięty Gorąco polecam przeprowadzkę z Almont! Panowie punktualni, sympatyczni, cały...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Rewelacyjna firma wątek zamknięty Przeprowadzka udała się bardzo sprawnie dzięki firmie Almont. Punktualność...
~SZYMON
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Dzisiaj miałam przyjemność korzystać z usług Almont, jestem bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Mogę polecić wątek zamknięty Korzystałam z usługi firmy przy przeprowadzce 2 miesiące temu. Bardzo dobra...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Successful delivery of Sofa wątek zamknięty After realizing that the sofa wouldn't fit through the main entrance. The...
~Allan and Anita K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Firma na pewno godna polecenia. wątek zamknięty Wszystko przebiegło sprawinie i bez zbędnego marnowania czasu czy stuczneg...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Przeprowadzka Almont wątek zamknięty Firma Almont to profesjonaliści! Przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie a...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

montaż mebli i transport wątek zamknięty Panowie z firmy almont bardzo sprawnie zmontowali meble oraz przywiezli je...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Profesjonalna robota wątek zamknięty Zebranie gratow z mieszkania, przewiezienie w nowa lokalizacje i wypakowanie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Transport ciężarowych wątek zamknięty Firma nasza Roda Centrum Technik Budowlanych skorzystała z usług firmy...
~RODA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry