Widok

Alo, czyli drugi dom

Szkola marzenie. Nie mozna nazwac tego inaczej. Kiedy czytam komentarze oburzenia ze do nauczycieli nie zwraca sie PANI PROFESOR czy inaczej jestem w szoku. Jesli komus nie pasuje domowa, ciepla atmosfera polecam wyslac dziecko np do jedynki. Przekonalam sie na wlasnej skorze jak bardzo w XXI wieku mozna byc jeszcze ponizanym przez nauczycieli w szkole. Tam i owszem, nalezy zwracac sie do nauczycieli PER Profesor. Uslyszec tez mozna codziennie ze jest sie nikim i nic sie w zyciu nie osiagnie. Mozna tez dostac w twarz rzuconym zeszytem (przyklad mojego kolegi) za to, ze zapomnialo sie podrecznika.
ALO to najwspanialsze miejsce na Ziemii. Podjescie do ucznia jest bardzo indywidualne, jesli ktos ma problemy z nauka nauczyciele czekaja na niego z otwartymi ramionami. Zajec dodatkowych prowadzonych przez profesjonalistow, wyjsc i innych roznosci nie da sie zliczyc. Szkola jest kameralna i swietnie wyposazona w interaktywne tablice etc (i tak KORZYSTAMY z nich prawie codziennie w przeciwienstwie do innych szkol). Nauczyciele sa mlodzi to racja, sa pelni energii, sympatyczni, prowadza ciekawe lekcje, doskonale nas rozumieja i pomagaja w problemach zarowno szkolnych jak i osobistych.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czemu cztery pozytywne opinie pojawiły się nagle tego samego dnia? Podejrzane... A ,,świetnego wyposażenia'' jakoś nie zauważyłam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy już jedną tablicę interaktywną, w przyszłym roku będzie kolejna (przyszła już w czerwcu, ale nie zdążyli jej zamontować). Nie wiem kto tu bredził, że nie ma komputerów. Sala informatyczna jest. W prawdzie "ściśle strzeżona", ale po uzgodnieniu sprawy z nauczycielką informatyki/panią dyrektor można śmiało z nich skorzystać w sprawie osobistej. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli jest też szkolny laptop. Zostawałam po lekcjach i z niego korzystałam, kiedy mój był w naprawie. Pracowania chemiczna jest dostatecznie wyposażona. Nie ma może szału, ale uczniowie mają do niej dostęp, szkoła bardzo pozytywnie reaguje na uczniów wychodzących z własną inicjatywą. Poza tym mamy ławki i krzesła w bardzo dobrym stanie, tynk nie sypie się ze ścian tak jak w dużych szkołach. Do dyspozycji uczniów oddano kanapy, aneks kuchenny z mikrofalówką i czajnikiem. Na te niecałe 50 osób mamy 4 toalety. Nie wiem czy w jakiejś innej szkole na jedną toaletę przypada mniej niż 13 uczniów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry