Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julia J - opinia Przeniosłam się do lingwisty po roku w technikum. Była to najlepsza decyzja...
~Julia J
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 września 2019

Wspaniała szkola Bardzo ciepła i rodzinna szkoła. Wyrozumiali nauczyciele ktorzy poświecaja...
~Absolwentka 2019
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2019

Drugi dom Przychodząc do ALO nie myślałam, że ta szkoła stanie się moim drugim domem....
~W.
-

dodano: 9 lipca 2019

ALO, czyli rozwój, wspaniała atmosfera i przyjemna nauka ;) ALO Lingwista to szkoła, która pozwala na rozwój jak żadna inna. Nie tylko...
~A.
-

dodano: 9 lipca 2019

Serio dobre liceum Bardzo polecam te szkole doslownie wszystkim. Swietna rodzinna atmosfera oraz...
~Absolwent
-

dodano: 5 lipca 2019

Najlepsze Liceum! ALO to szkoła do której chodzi się z przyjemnością, wraca jak do domu. Panuje...
~Absolwentka :)
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2018

Szkoła marzeń! W ALO panuje wspaniała atmosfera; dla każdego, kto chce się tu czegoś...
~N
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 września 2018

W ALO jak w domu! Cieszę się, że trafiłam do ALO! Do szkoły przychodziłam nie stresując się...
~xyz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2018

ALO for life wątek zamknięty Miałam przyjemność skończyć Lingwistę. Bez przesadzania, najlepiej spędzone...
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2017

największy plus wątek zamknięty Największy plus to nauczyciele i pani dyrektor. Pani dyrektor tej szkoły...
~Will
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2016

Alo, czyli drugi dom wątek zamknięty Szkola marzenie. Nie mozna nazwac tego inaczej. Kiedy czytam komentarze...
~Aj
2

dodano: 7 maja 2016

Alalala - opinia wątek zamknięty Nie rozumiem jak mozna dac tej szkole negatywna opinie. Moze wyposażenie nie...
~Alalala
-

Bardzo dobra szkoła polecam wątek zamknięty Jak w nagłówku szkoła bardzo dobra z dobrym poziomem nauczania.Według mnie...
~Anonim
-

Najlepsze lata. wątek zamknięty Jako absolwent muszę stwierdzić że lepszej szkoły nie miałem szkoły ,było...
~Absolwent
-

szkola ksw - kup sobie wyksztalcenie wątek zamknięty w szkole nie robi się praktycznie nic, prace domowe zadawane sa od swieta,...
~mama absolwentki
-

dodano: 23 kwietnia 2016

BEZ SZAŁU wątek zamknięty Jako było uczennica tego liceum nie opowiem o samych jego zaletach jak w...
~absolwentka
1

dodano: 3 czerwca 2015

Szkoła możliwości wątek zamknięty Liceum lingwista jest szkołą, która w trudnych sytuacjach zawsze służy...
~Veira
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2015

NAJLEPSZA SZKOŁA NA ŚWIECIE wątek zamknięty Miałam przyjemność uczęszczać do lingwisty zaledwie przez dwa miesiące, ale...
~KK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2014

MOŻE BYC KIEPSKO wątek zamknięty jesli w tej szkole bedzie podobnie, jak w gimnazjum Lingwista to zdecydowanie...
~JA
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

polecam szkołę wątek zamknięty A ja polecam szkołę ,jest ok ,nauczyciele w porządku ,bardzo wysoki poziom z...
~pianistka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry