Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
motylek wątek zamknięty Motylek najpierw narysowany przez Pana Adama na kartce,potem został wręcz...
~Basia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2009

REWELACJA !!!!! wątek zamknięty Jeśli chodzi o tatuaż wykonany jest perfekcyjnie robil go Adam uwazam że to...
~karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

PERFEKCJA W KAŻDYM CALU wątek zamknięty Dzisiaj robiłem sobie tatoo taką fajną czachę narysowaną przez Adama....
~kudłaty
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

Polecam :) wątek zamknięty Wykonanie tatuażu bardzo profesjonalne, bardzo dobre wykończenie jeżeli...
~Adam (anioł celtycki)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Tatuaż wątek zamknięty Postanowiłam zrobić tam tatuaż. Z wykonania jestem bardzo zadowolona. Ale...
~Sara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2009

DZIĘKI ZA SUPER TATUAŻ wątek zamknięty DZIĘKI ZA SUPER KWIATKA NA NODZE OBSŁUGA z*******A JAK BEDE ROBIĆ SOBIE...
~.......
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2009

Język i tatuaż... wątek zamknięty Po raz kolejny w swoim życiu postanowiłam przekuć sobie język... Poszłam bez...
~Kamila
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

super zadowolona wątek zamknięty WITAM WCZORAJ ROBILAM SUPER PAJACZKA NA RAMIENIU W STUDIO LEZEC I POWIEM ZE...
~TARANTULA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

mega zadowolona :) wątek zamknięty miesiąc temu zrobiłam tatuaż na kręgosłupie, muszę szczerze przyznać że...
~Malwina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

leżeć wątek zamknięty serdecznie polecam studio "Leżeć" w Gdyni. Atmosfera przyjazna, wykonawca...
~Giatta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 stycznia 2009

Rewelacja wątek zamknięty Sławek robił mi tatuaż na stopie - wyszło lepiej niż sobie wyobrażałam. Jak...
~M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 grudnia 2008

daro - opinia wątek zamknięty Super jestem jak najbardziej zadowolony z mojego tatuazu.Polecam kazdemu, do...
~daro
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 grudnia 2008

Cena/jakość/ogólnie wątek zamknięty To był mój pierwszy tattoo...przestrzegano mnie przed tym studiem.. i mieli...
~Kamil
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2008

Agata - opinia wątek zamknięty co tu duzo mowic... po prostu POLECAM. wspaniali ludzie, niemalże domowa...
~Agata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 listopada 2008

Słabo . . . wątek zamknięty Poszłam z moim chłopakiem z zamiarem wykonania sobie wspolnie takich samych...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

POLECAM :) wątek zamknięty Zrobiłam w Leżeć swoj pierwszy tattoo i polecam wszystkim. Świetne...
~MaRrtyna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 października 2008

kicha wątek zamknięty nie polecam nikomu korzystania z usług tego studia. obsługa nie miła a do...
~on
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 września 2008

:)))) wątek zamknięty potwierdzam wszystkie opinie,mam tatuaż między łopatkami już cały tydzień...
~Marta P
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 września 2008

Super!!! wątek zamknięty Jednym słowem profesjonaliści! Zrobiłam sobie tatuaż na plecach i wiedziałam...
~Marta :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2008

Iza - opinia wątek zamknięty pare dni temu robiłam sobie w tym studio tatuaż między łopatkami. jestem...
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry