Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Początkowo byłem sceptycznie nastawiony z uwagi na wcześniejsze doświadczenia...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Profesjonalna kompleksowa obsługa wątek zamknięty Polecam biuro Alpha Nieruchomości, profesjonalna obsługa, życzliwe i...
~Majka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Solidna i rzetelna firma - nic dodać, nic ująć... wątek zamknięty P. Dawid wykazał się profesjonalnym podejściem w kwestiach merytorycznych,...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Piotra. Wszystko zrobione jak należy.
~Helena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Doskonała Agencja wątek zamknięty Korzystałam z ofert Alpha Nieruchomości przy zakupie mieszkań inwestycyjnych....
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Czy polecam ? wątek zamknięty Oczywiście ze polecam, miałem umowy z 8 biurami, dziesiątki prezentacji i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lutego 2017

mieszkanie wątek zamknięty Dobry kontakt, dostawałam oferty dokładnie odpowiadające temu czego szukałam,...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Gorąco Polecam!! wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pana Przemysława Ogrodnika, dzięki któremu...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Tysiące agentów, setki biur nieruchomości, jednak to Pan Piotr Dybowski...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 marca 2016

Super biuro wątek zamknięty Bardzo polecam biuro nieruchomości Alpha. Pani Iwona pomaga w każdej sytuacji...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

10/10 wątek zamknięty Miałem około 15 umów pośrednictwa - pół roku i nic. W momencie, gdy zadzwonił...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

ocena pracy wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Agencję Alpha Nieruchomości, a w szczególności Pana...
~Halina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

ALPHA NIERUCHOMOŚCI p. Przemysław Ogrodnik wątek zamknięty Setki biur nieruchomości na trójmiejskim rynku, a ALPHA NIERUCHOMOŚCI...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

miła i przyjemna współpraca z alpha nieruchomości wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z produktywnej współpracy z alpha nieruchomości....
~k i m
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Alfa Nieruchomości wątek zamknięty Polecam firmę "Alfa Nieruchomości". Fachowa i miła obsługa. W szczególności...
~Aleksandra Gajerska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Marta - opinia wątek zamknięty Alpha Nieruchomości... :) sama pamięć współpracy z tą agencja napawa mnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Doskonały kontakt nawet w weekend. Bardzo dobra znajomość rynku, ogromna...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry