Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paula W. - opinia wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon. Kontakt z salonem i Panią...
~Paula W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 września 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Szczerze mogę polecić Alpol, korzystałam dwukrotnie z zakupów i projektu....
~Antonina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Zadowolona ze współpracy wątek zamknięty Chcą podziękować za doradztwo i pomoc, piszę swoją opinię. Jak najbardziej...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo. Wszelkie problemy rozwiązywane "od...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

świetna współpraca wątek zamknięty Polecam firmę. Pan Paweł - fachowy i bardzo pomocny. Dostawa na czas i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Zadowolona Klientka wątek zamknięty Robiłam zakupy w firmie Alpol kilka lat temu, tertaz po zmianie mieszkania...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Najgorsze przeżycie konsumenckie wątek zamknięty Sprzedawca okłamał mnie, że wanna zostanie wniesiona. Monterzy z firmy Isan...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Opinia klienta wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i kompleksowa obsluga,mila atmosfera,realizacja zamowien...
~Joanna E
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Posiadaczka pięknej łazienki wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona.. ze wszystkiego! O nic nie musiałam się martwić....
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Dobry asortyment , bardzo słaba obsługa wątek zamknięty Irracjonalna pomoc Pani projektant, więcej szkodzi niż pomaga!!!! Kompletnie...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 grudnia 2014

ALPOL ŁAZIENKI wątek zamknięty Firma dba o klienta tylko do czasu złożenia zamówienia i wpłaty zaliczki. Od...
~wiewoj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry