Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty ale się uśmiałam czytając ostatni komentarz pani podpisanej jako klient ha ha...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Niezadowolona wątek zamknięty Ta wizyta u fryzjera - ANI była koszmarem. Teksty agresywne typu chodź tu!,...
~klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Zdecydowanie tak!!! wątek zamknięty Salon i namiar na fryzjerkę dostałam z polecenia. Zależało mi na zrobieniu...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Nigdy nie byłam tak mile przyjęta. Obsługiwał mnie Robert (nie pamiętam...
~Jowita
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

Ania K. wątek zamknięty kolejna wizyta u Ani a ja znów jestem zadowolona :)
~C
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Adrian wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z fryzury, żałuję jedynie, że nie dałam się namówić...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Super podejście do klienta wątek zamknięty Po pierwszej nieudanej wizycie i komentarzu na trójmiasto.pl zadzwonił do...
~Martyna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

niezadowolona wątek zamknięty Pierwszy raz wystawiam komuś opinię na trojmiasto.pl, ale znowu po umyciu...
~kask
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

niezadowolona! wątek zamknięty Po raz pierwszy odwiedziłam salon,i jestem niezadowolona. Pani fryzjerka...
~Saskia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

niedopodrobienia - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Panią Anię B., korzystałam z jej usług kilkakrotnie,jest...
~niedopodrobienia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 marca 2011

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon, a w szczególności panią Sandrę. Pierwszy raz byłam...
~Krzykata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 lutego 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Nie mam zwyczaju robić takiej reklamy, ale pierwszy raz wyszłam od fryzjera z...
~łasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Super obsługa, świetnie tną, wszystkie! osoby, które stamtąd wychodziły...
~Julia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

Super! wątek zamknięty Wczoraj skorzystałam z oferty darmowego strzyżenia. Muszę przyznać, że idąc...
~Goś
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Fajnie, miło, sympatycznie... wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy, w dodatku na darmowym strzyżeniu. Ogółem bardzo...
~klienta może już stała...
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Pan Radek R. wątek zamknięty W maju byłam u Pana Radka poprosiłam o konkretna fryzurę , nie zrobił jej...
~Matylda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

Stracili klienta wątek zamknięty Mam mieszane uczucia, niestety z przewagą negatywnych. Od dawna wybierałem...
~VVaszM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

Asiaa - opinia wątek zamknięty Zarówno Pan Radek S. jak i drugi Pan Radek są rewelacyjni :) jestem stalą...
~Asiaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Byłam w tym salonie 4 razy. 2 pierwsze u Radka S. - przyszłam i sama nie...
~Prz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

super :) wątek zamknięty Umówiłam się na wizytę na chybił-trafił i padło na Kamila. wow, chyba...
~Ole Ander
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
168

postów

133

wątków

do góry