Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzesiek - opinia wątek zamknięty Bardzo zadowolony! Strzygę się w Alternative u Justyny od 3 lat. Cenie to, że...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

MB - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Była to moja pierwsza...
~MB
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Z - opinia wątek zamknięty Dzis wyszlam oszpecona z salonu, poprosilam o refleksy pani ania miala...
~Z
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Jestem zdegustowana wątek zamknięty Miałam "przyjemność" korzystac z usług tego salonu i żałuje, ze nie uciekłam...
~Alicja
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lutego 2019

Sylwia - opinia wątek zamknięty Uczęszczam regularnie na koloryzację i strzyżenie. Zawsze wychodzę...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Dość długo nie podcinałam włosów. Grzywka sięgała połowy...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Mega zadowolona wątek zamknięty Pomimo tego, ze na wejsciu powiedzialam ze wiele nie chce zmienic, Pani...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Mieszane uczucia wątek zamknięty Staram się każdemu dać szanse, ale do tego tego salonu już nie wrócę. Wydaje...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Polecam wszystkim!!! wątek zamknięty Zdaję się, że to koło mnie, a raczej ze mną rozmawiały fryzjerki o siostrach...
~Efka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Przerost treści nad forma wątek zamknięty Byłam wczoraj na koloryzacji, poprosiłam o przyciemnienie włosów, niestety...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Zdecydowanie odradzam! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam! Szczególnie keratynowe prostowanie, które miałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Zachwycona! wątek zamknięty Jestem zachwycona kolorem, który wymyśliła dla mnie Pani Wioleta. Mogę śmiało...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Justyna - najskuteczniejszy „terapeuta” wątek zamknięty Mija juz 1 rok jak chodzę do Pani Justyny. Jestem tam regularnie, co 2...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Wreszcie fryzjer godny zaufania! wątek zamknięty Dzięki Soni wreszcie mogę iść ze spokojem do fryzjera. Nigdy bym nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Odradzam :/ jestem bardzo niezadowolona wątek zamknięty Niestety ale jestem bardzo niezadowolona. Po wyjściu z salonu odczuwałam...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Polecam na koloryzajce! wątek zamknięty Polecam ten salon, korzytalam do tej pory tylko z koloryzacji i za kazdym...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Super wątek zamknięty Salon i obsługa jest super😊😊
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Asia - opinia wątek zamknięty Niestety moja wizyta w salonie nie należy do udanych. Wykonywana usługa to...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Oceniam obsluge w recepcji salonu Alternative. wątek zamknięty Obsluga w salonie nic nie robi, nie interesuje sie klientkami. Kawy nie mozna...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 listopada 2016

Super obsługa! wątek zamknięty Byłam w tym salonie pierwszy raz i zapisano mnie do Pani Justyny z czego...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
168

postów

133

wątków

do góry