Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wszystkim!!! Zdaję się, że to koło mnie, a raczej ze mną rozmawiały fryzjerki o siostrach...
~Efka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Przerost treści nad forma Byłam wczoraj na koloryzacji, poprosiłam o przyciemnienie włosów, niestety...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 lipca 2018

Zdecydowanie odradzam! Zdecydowanie odradzam! Szczególnie keratynowe prostowanie, które miałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 lipca 2018

Zachwycona! Jestem zachwycona kolorem, który wymyśliła dla mnie Pani Wioleta. Mogę śmiało...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Justyna - najskuteczniejszy „terapeuta” Mija juz 1 rok jak chodzę do Pani Justyny. Jestem tam regularnie, co 2...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 stycznia 2018

Wreszcie fryzjer godny zaufania! Dzięki Soni wreszcie mogę iść ze spokojem do fryzjera. Nigdy bym nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2017

Odradzam :/ jestem bardzo niezadowolona Niestety ale jestem bardzo niezadowolona. Po wyjściu z salonu odczuwałam...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2017

Polecam na koloryzajce! Polecam ten salon, korzytalam do tej pory tylko z koloryzacji i za kazdym...
~Gosia
-

dodano: 13 lutego 2017

Super Salon i obsługa jest super😊😊
~Alicja
-

dodano: 12 stycznia 2017

Asia - opinia Niestety moja wizyta w salonie nie należy do udanych. Wykonywana usługa to...
~Asia
-

dodano: 3 grudnia 2016

Oceniam obsluge w recepcji salonu Alternative. Obsluga w salonie nic nie robi, nie interesuje sie klientkami. Kawy nie mozna...
~Jolanta
-

dodano: 24 listopada 2016

Super obsługa! wątek zamknięty Byłam w tym salonie pierwszy raz i zapisano mnie do Pani Justyny z czego...
~Asia
-

dodano: 12 września 2016

Awful hairdresser Justyna!!! wątek zamknięty I had always colored my hair brown as it'd my natural color. Than Sonia from...
~Myroslava
-

dodano: 8 września 2016

Dziękuję :) wątek zamknięty Korzystałam z usług różnych salonów fryzjerskich, za każdym razem praktycznie...
~Joanna
-

dodano: 18 sierpnia 2016

bardzo polecam wątek zamknięty Do salonu chodzę regularnie od czterech lat zawsze wychodzę zadowolona,...
~Weronika
-

dodano: 22 czerwca 2016

tragedia wątek zamknięty Krzywo ścięte włosy. Różnica między jedną stroną a drugą jakieś 2-3 cm...
~AD
-

dodano: 10 czerwca 2016

Pani Karolina N. profesjonalizm + kultura wątek zamknięty Do tego salonu zacząłem chodzić kilka miesięcy temu i od razu trafiłem na...
~Manuel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2016

polecam wątek zamknięty Świetna obsługa, jestem bardzo zadowolona z wizyty, zarówno z koloru jak i...
~Natalia
-

dodano: 21 kwietnia 2016

polecam! wątek zamknięty Bylam dzis drugi raz w salonie u Ani Sz. Jestem mega zadowolona, pieknie...
~klientka
-

dodano: 8 kwietnia 2016

Ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok wątek zamknięty bardzo miła obsługa (szczególnie recepcja), ostatnio farbowałam włosy w...
~JANKA
-

dodano: 1 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
168

125

wątków

do góry