Widok

Jestem zdegustowana

Miałam "przyjemność" korzystac z usług tego salonu i żałuje, ze nie uciekłam od razu. Takiego chamstwa i prostactwa nie spotkałam w żadnym innym salonie! Panie naburmuszone, z wybujałym ego. No cóż... gdyby jeszcze za tym szły umiejętności, doświadczenie... nawet jeśli maja to drugie, to współczuje, bo niczego się nie nauczyły. Nie umieją farbować, włosy musiałam poprawiać. Ja podziękuje (szczególnie pani w typie dzidzia piernik, uważająca się za specjalistkę w swojej dziedzinie,ale koło takowej pewnie nawet nie stała )

 Moja ocena

Club Fryzjerski Alternative  |  (kategoria: Fryzjerzy)

  • Obsługa: 0
  • Jakość usług: 0
  • Kreatywność: 0
  • Klimat i wystrój: 0
  • Przystępność cen: 2
  • Ocena ogólna: 0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzidzia piernik i potok pomyj bez ani jednego argumentu. Czytam ten komentarz i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że masz Alu problem z kulturą i umiejętnością wyrażania myśli. Warto zapoznać się z opiniami innnych ale twoja kompletnie nic nie wnosi.

Życzę miłego dnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przepraszam bardzo, ale ja kultury w tym salonie nie uswiadczylam, wiec z jakiego powodu mam być kulturalna??
Nie muszę się tłumaczyć, ze zostałam potraktowana tak a nie inaczej.. Widziałam już kilka negatywnych i one są a pełni prawdziwe.
Wiele osób nie uswiadczylo nawet w tym salonie słowa dziendobry na powitanie. A z tego co widziałam w opiniach na Google potraficie sami się oceniać na 5*, bo fryzjerka nawet się nie kryje w opinii ze swoim nazwiskiem.A dlaczego nie ma konkretnych przykładów? Chciałam aby moja opinia była anonimowa, ale Ok. Jednym z argumentów jest brak organizacji, czekanie na fryzjerkę (nie 5min tylko dużo dłużej) i zero przeprosin Ps byłam wtedy pierwsza klientka. "Miłego dnia" panu/pani życzę! A państwu polecam brać pod rozwagę opinie, które często sa moderowane i po prostu fałszywe. A moje emocje tylko i wyłącznie faktem, ze nigdy nie byłam tak potraktowana w innym salonie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry