Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Organizacja eventu firmowego wątek zamknięty Moge szczerze polecic, wszystko zostalo zaplanowane przez Biuro Alventus...
~AVM
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Urlop Hurghada wątek zamknięty Polecam biuro bez najmniejszych zastrzeżeń, wszystko dopięte na ostatni...
~Marzena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Polecam ! wątek zamknięty Jestem zadowolona z organizacji obozu w Nei Pori w Grecji. Piękna pogoda,...
~obozowiczka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Urlop w Hurghada wątek zamknięty jak najbardziej POLECAM te biuro , był to mój pierwszy wyjazd z tego Biura...
~cyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Narty Val di Sole - Włochy wątek zamknięty Polecam Biuro bez żadnych zastrzeżeń! Pani Karolina w pełni oddana pracy i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dziękuje p.Emilii i KAROLINIE za super wakacje rodzinne....
~M i K.W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

wakacje w Bułgari wątek zamknięty Gorąco polecam. Wspanialy wyjazd, ktory zaoferowalo nam biuro Alventus....
~MARZENA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Perfect wątek zamknięty Gorąco polecam. Kolejny wspanialy wyjazd, ktory zaoferowalo nam biuro...
~Mike dextim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Doskonałe rodzinne wakacje w Egipcie wątek zamknięty Gorąco polecam, Alventus Travel, doskonała obsługa , komunikacja przy...
~Zadowolony Turysta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Super Biuro:) !!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Bardzo dobre biuro i miła obsługa:) thx!!!!!
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Alventus Travel - operator Ecco Holiday - wycieczka Rodos 2011 wątek zamknięty Witam, korzystałem z usług biura - wycieczka na Rodos. O ile touroperator,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Biuro ma ciekawe i atrakcyjne oferty.Bardzo miła i profesjonalna obsługa....
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam!!!
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Turcja wątek zamknięty Spędziliśmy nie zapomniany urlop w Turcji , mimo że straciliśmy nadzieje na...
~Justyna i Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

Egipt, hotel Serenity Makadi Heights wątek zamknięty Wróciłam z Serenity Makadii Heights 22 lipca 2011, hotel godny polecenia pod...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

WIELKI POZYTYW!!! GORĄCO POLECAM TO BIURO PODRÓŻY!!! wątek zamknięty W tym roku skorzystałem z usług Biura Podróży ALVENTUS TRAVEL i muszę...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

HOTEL THALASSA SOUSSE wątek zamknięty ...hotel bardzo ładny... ...w holu hotelowym, na tarasie jak i na zewnątrz...
~...Zosia...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Turcja, Alania wątek zamknięty Hotel super,wyżywienie super,obsługa ok,bardzo fajne wakacje.Na miejscu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2011

narty- Włochy-Val di Sole wątek zamknięty Oferta została skrojona na miarę,było rewelacyjnie,jesteśmy bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

polecam :):) wątek zamknięty super obsługa miła i kulturalna ::)
~wycieczkowicze
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry