Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgosia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Fajne miejsce, bo połączona kosmetyka z...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2021

Henna pudrową wątek zamknięty Byłam w salonie na hennie pudrowej kosmetyczka nie dokonca poprawnie wykonała...
~Paula
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2019

Depilacja woskiem wątek zamknięty Niestety pomimo dużej serdeczności ze strony pani kosmetyczki, jestem bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Masaż wątek zamknięty Ostatnio skożystałam z masażu,ktory przeprowadzała przesympatyczna Pani...
~Danutka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty W tym salonie korzystam z usług kosmetycznych - jestem zachwycona szczególnie...
~Alfik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Swietne usługi! wątek zamknięty Od czerwca korzystam z usług oferowanych przez Amber Beauty i jestem pod...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Super Salon wątek zamknięty W ubiegłym tygodniu byłam w Amber Beauty.Jestem zachwycona.Jak weszłam to co...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

zadowolona klientka wątek zamknięty Szeroki wachlarz profesjonalnych usług.mam zrobiony mak.perm.kreski na...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

permanentne brwi wątek zamknięty Pani Beata uratowała moją twarz a konkretnie brwi i kreski wykonane rok temu...
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

brwi ,kreska .usta wątek zamknięty Witam wykonywała u Pani Beaty brwi ,kreskę ,i kontur ust . Długo szukałam...
~Sylwia z UK.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

polecam wątek zamknięty Do salonu trafilam przez przypadek gdyz szukalam kogos kto poprawi mi usta po...
~monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

Dobrze trafiłam! wątek zamknięty Chcę polecić wykonanie makijażu trwałego u pani Beaty. Pełna obaw tak jak...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Pani Beatka jest wprost niesamowita!! wątek zamknięty Skorzystałam z usług pani Beaty , a ściślej miałam przez nią robione brwi...
~Panna Joanna SZ
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Makijaż permanetny wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi, p. Beatka jest profesionalistką....
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

świetne brwi wątek zamknięty Bardzo ładnie i starannie zrobione brwi metodą włoskową. Długo się...
~Marlena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry