Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam Borusewicz - opinia Kurs pierwszej pomocy dla pracowników mojej firmy przeprowadzony bardzo...
~Adam Borusewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Agata - opinia wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu duetu ratowniczego, który...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Bartek - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo kulturalna obsługa. Transportowali moją chorą mamę....
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Patryk - opinia wątek zamknięty Cofnięto mnie z promu (mając zaświadczenie od szweckiego pracodawcy) z powodu...
~Patryk
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

MM - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Ambielans. Pan Maciej stanął na wysokości zadania, aby dopełnić...
~MM
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi firmy, pełen profesjonalizm oraz podejście do...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2021

Profesjonalny transport i miła ekipa wątek zamknięty Ekipa bardzo kulturalna i niezwykle uprzejma a w dodatku profesjonalna....
~Ogrodnik G.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Polecam wątek zamknięty Ma za sobą kilka podobnych kursów i muszę przyznać ze jestem pozytywnie...
~Grzegorz Ogrodnik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Super obsluga wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z transportu medycznego Ambielans. Dobry kontakt,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2019

Transport z domu do szpitala wątek zamknięty Wysoka jakość wykonania usługi. Transport z domu do szpitala komfortowy,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 czerwca 2018

Transport za granicę: szybko, sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Pisze z perspektywy osoby oczekującej na transportowanego pacjenta. Trasa...
~Ewa-Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Wreszcie obsługa na wysokim poziomie. wątek zamknięty Po ponad 9 godzinach oczekiwania na karetkę z firmy która obsługuje szpital w...
~Alina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Uczciwie polecam -Fantastyczni Ludzie wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, szacunek do człowieka, punktualność, prawdziwe...
~Aldona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Punktualnie i profesjonalnie. wątek zamknięty Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w transporcie córki po wypadku. Wszystko...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry