Ambit

Szkoły językowe

Gdynia, Gniewska 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam szkole językową ambit!Syn uwielbia zajęcia z Panią Oliwią
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Sylwia - opinia wątek zamknięty Super lektor! Pierwszy raz tak regularnie podeszłam do nauki (kwestia także...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 czerwca 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Dziecko bardzo zadowolone z nauki j.angielskiego. Lektorka ma bardzo dobry...
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, uczęszczam na zajęcia grupowe i nigdy nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Ada - opinia wątek zamknięty Z usług szkoły korzystam od niedawna. W czasie lockdownu chciałam popracować...
~Ada
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Korzystna oferta cenowa kursów, lektorzy przygotowani do prowadzenia zajęć....
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Potrzebowałem zajęć "do pogadania" w celu podtrzymania języka. Kurs fajny,...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam, świetni lektorzy i zawsze miła atmosfera podczas zajęć
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Polecam - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem, jeśli ktoś chce przełamać barierę językową, to jest to idealne...
~Polecam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

POLECAM!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam oddział na Chyloni. Współpraca z biurem przebiegała bez...
~xyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry