Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Matylda - opinia wątek zamknięty Zapisałam syna na kurs języka angielskiego i niemieckiego, jestem zadowolona...
~Matylda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 września 2020

Obóz letni wątek zamknięty Syn (11) lat był na na dwutygodniowym obozie językowym wyjazdowym. Wrócił...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2017

BELT wątek zamknięty Szkołę poleciła mi znajoma. Potrzebowałam udoskonalić umiejętności językowe....
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Adler wątek zamknięty Uczyłam się tam trzy lata. Z dużym sukcesem, w cudownej atmosferze.
~Inka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Instytucja tworzona przez ludzi wątek zamknięty Szkoła pewnie jak każda inna.Bell Belt czy jak się teraz nazywają. Uczą...
~R
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Dobra szkoła z fantastyczną atmosferą wątek zamknięty Od wielu lat jesteśmy związani ze szkołą w Gdańsku. Mają super lektorów i...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Średnio i poprawnie! wątek zamknięty Obsługa w sekretariacie i pomoc chyba są najcenniejsze w tej szkole...
~K.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2014

Śmiało polecam wątek zamknięty Zajęcia miałem prowadzone z native speakerem, bardzo sympatyczny gość....
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

SUPER!! wątek zamknięty Z oferty szkoły skorzystałam dzięki kuponowi zniżkowemu. Korzystam z kursu...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 marca 2012

M - opinia wątek zamknięty ogólnie jestem zadowolona z nauki w tej szkole :) zdane FCE, dobre...
~M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry