Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
magdalena - opinia Serdecznie polecam z całego serca! Sytuacja była lekko beznadziejna a Pani...
~magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Spotkałam się z Panią Kasią na tzw. analizie kolorystycznej z przeglądem...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2021

Suknia ślubna wątek zamknięty W poszukiwaniu tej jedynej sukni odwiedziłam wiele salonów i przymierzam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 maja 2019

zdjecia... wątek zamknięty patrze na zdjceia i jak mozna uszyc cos takiego z tecza na tylku.......
~amm
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Szukałam pracowni która uszyje strój na gry rpg. sukienka była w głowie córki...
~Łucja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Suknia wątek zamknięty Pani Kasia uszyla mi fantastyczną suknię na wesele syna.Pomogla rowniez...
~Hanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lipca 2018

Kreatywna projektantka wątek zamknięty Z kolekcji pani Kasi zakupiłam sukienkę.Jestem niesamowicie...
~Aldona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Swietny fachowiec wątek zamknięty Po dlugich poszukiwaniach trafilam do Atelier AMBRIS w Gdyni do p.Kasi. Bylo...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lutego 2018

Profesjonalistka i cudowna Kobieta! wątek zamknięty Co tu dużo pisać... Pani Kasi winna jestem ogromne podziękowania jeszcze od...
~Ela S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Suknia slubna wątek zamknięty Pięknie przerobiona suknia ślubna. Pani Kasia działa cuda. Pełen...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Sukienka do tańca wątek zamknięty p. Kasia uszyła mi sukienkę do tanga. Jest cudna. Prześlicznie się układa......
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2017

POLECAM wątek zamknięty Jeżeli szyć to tylko tu! Po złych doświadczeniach w zakładach krawieckich,...
~EWA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Suknia ślubna jak marzenie!!! wątek zamknięty Przyszłe Panny Młode!!! Szczerze polecam szycie sukni ślubnej u Pani Kasi....
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

wspaniała kreacja ślubne wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem, odbierając kreacje na swój ślub wiedziałam, że...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

Mistrzyni!!!!! wątek zamknięty Kasia szyła mi sukienke ślubna. Efekt przerosl marzenia! Zycze kazdej pannie...
~Ruda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 września 2015

Merci :D za sukienkę jest cudnaaa :) wątek zamknięty Pani Kasia to kreator wizerunku na najwyższym poziomie moja sukienka na sweet...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam wszystkim
~Wiola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Dobra jakość i kreatywność wątek zamknięty Atelier Pani Kasi znalazłam przeszukując Internet pod kątem uszycia sukienki...
~gość
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Jedyna Prawdziwa Profesjonalistka wątek zamknięty Pani Katarzyna nie była moim pierwszym spotkaniem ze stylistą. Tak naprawdę...
~Marek Kreft
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Atelier które spełnia marzenia wątek zamknięty Kilka tygodni temu brałam ślub. Panią Kasię znalazłam przeszukując internet...
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry