Odpowiadasz na:

No właśnie tu jest problem, narzekają ale nic nie słychać żeby gdzieś przeszli, nie chwalą się prędkościami za bardzo a jak chwalą to albo jakieś fejkowe (do własnych serwerów) albo o takich... rozwiń

No właśnie tu jest problem, narzekają ale nic nie słychać żeby gdzieś przeszli, nie chwalą się prędkościami za bardzo a jak chwalą to albo jakieś fejkowe (do własnych serwerów) albo o takich godzinach, gdzie u każdego jest dobrze. Jeden chciał się pochwalić jak mu chodzi multi wifi i wrzucił link do speedtestu gdzie miał prędkość 25mbit a powinien mieć już podwojoną bo po 23 podwajają tam prędkość czyli albo podwojone jest 25mbit już a normalnie połowa albo nie wiem, więcej nie odpisał jak zadałem to pytanie.
Takie jest to forum całe, ja wrzucałem sporo testów od amelka o różnych godzinach bo ludzie chcieli, jak ja prosiłem o jakieś prawdziwe screeny to nie było odzewu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma jak widać.

zobacz wątek
8 lat temu
~elemen_TH

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry