Amelia Sun

Przedłużanie rzęs Depilacja laserowa Salony kosmetyczne

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 32A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie Polecam , Pani Monika , Cudowna Osoba ! wątek zamknięty Odwiedzam Salon Pani Moniki regularnie, oddaje pod jej opiekę zarówno dłonie,...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Pani Monika Mistrzyni w tym co robi :) wątek zamknięty Jestem Mega zadowolona z usług Pani Moniki. Poszłam tam z polecenia i troche...
~Gabrycha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2016

jestem mega zadowolona! wątek zamknięty Po zaczerpnięciu informacji u koleżanki wybrałam Amelia sun & beauty co za...
~paola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

niesniety zabiegi depilacji nieskuteczne wątek zamknięty Kuszony pozytywnymi opiniami właśnie z trojmiasto.pl udałem się na depilację...
~marecki
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2014

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco i z czystym sercem polecam! Manicure GelColor O.P.I robione przez...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2014

Piękne paznokcie wątek zamknięty Można się uzależnić od Gel Coloru :) Gorąco polecam, duży wybór kolorów,...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Przedłużanie rzęs wątek zamknięty Witam Chciałam bardzo gorąco polecić Wam usługi w tym salonie. Osobiście...
~Karola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2014

Najlepszy salon w mieście!! wątek zamknięty Gorąco polecam salon Amelia Sun&Beauty. Obsługa profesjonalna i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Solarium wątek zamknięty Jestem bardzo wymagającą klientką, jednak Solarium spełniło moje...
~She
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

kinia - opinia wątek zamknięty Salon swietny. Obsluga mila az milo przyjsc ponownie. Zabiegi pierwsza klasa....
~kinia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i zamiłowanie !!! Salon kameralny, czysty...
~JK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2014

Zabiegi na twarz, POLECAM!! wątek zamknięty Z polecenia poszłam na zabieg na twarz, moje oczekiwania były proste....
~Mirosława
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Salon kosmetyczny poleciła mi koleżanka. Zawsze z lekki stresem odwiedzam...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam "Amelię". Byłam już na solarium, depilacji i zabiegu...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, świetne lampy, super ceny i dodatkowe gratisy!!! Lokal...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

polecam solarium wątek zamknięty Byłam w gabinecie z polecenia koleżanki. Jak najbardziej jest on godny...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Zabieg na twarz WOW!! wątek zamknięty Od jakiegoś czasu domowymi sposobami usiłowałam pozbyć się przebarwień na...
~Marcelina Mucha
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

depilacja wątek zamknięty Efekt woow! nie musze sie juz codziennie golic! Jestem mega zadowolona i...
~ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Polecam salon wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z depilacji w salonie. Ceny są konkurencyjne,...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Zdecydowanie na TAK! wątek zamknięty Kameralne solarium na Przymorzu, miła atmosfera, profesjonalna rzeczowa i...
~palunia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry