Widok

Amerykański sanepid (CDC) widziało o skutkach ubocznych szczepionek

Załączam link do świerzego wideo na temat tego, że CDC celowo rekomendowało błędne leczenie pacjenów chorych na "covid", aby zwiększyć ilość zgonów i napędzić panikę w mediach.

Ta sama organizacja również od samego początku ma wiedzę o skutkach ubocznych szczepionek, zwłaszcza dla kobiet w ciąży, dzieci i nastolatków.

Link do materiału: https://odysee.com/@StopTheCrime:d/Depopulation-By-Any-Molfgang-Wodarg:8
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

"swierzego" i wszystko jasne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

i**otów nie sieją
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tego typu komentarze są dla mnie sygnałem, że piszę prawdę. Pamiętam jak powyzywano mnie pod tekstem na temat "inteligętnych wirusów", który napisałem niemal rok temu. I co. Teraz po woli okazuj się, że mam rację. Nie znam szczegółów technicznych jak to działa, ale ogólny schemat został nakreślony poprawnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Racja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

kolejny antyszczepionkowy dzban
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry