Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tragedia wątek zamknięty Ta firma to totalna porażka. na 12 prób dodzwonienia się do nich, udały się...
~leszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Przygody z lodówką wątek zamknięty 2 dni spędziłem na próbie dodzwonienia się do serwisu (~20 telefonów)....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

zakup części w serwisie wątek zamknięty Chciałem zakupić części w serwisie, ale mieszkam dosyć daleko, umożliwiono mi...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Wyposażcie serwisantów w drabiny... wątek zamknięty w czerwcu 2014 r. zakupiłam produkowany przez Państwa okap, który okazał się...
~Noemi
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2014

Naprawa kuchenki gazowo-elektrycznej wątek zamknięty Jestem pod WRAŻENIEM ! Ok. godz, 10,00 zgłosiłam naprawę w serwisie Amica, po...
~Maria
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2013

amica to szrot wątek zamknięty kupiłem kuchnie gazową kolor srebrny po trzech dniach dosłownie w koło dużego...
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2014

NIE KUPUJCIE SPRZĘTU AMICI!!! wątek zamknięty W żadnym wypadku nie kupujcie sprzętu firmy "AMICA"!!! Serwis tej firmy,...
~Krzysztof Araźny
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

naprawa mikrofali wątek zamknięty Ja jestem zadowolona z obsługi, mikrofala została naprawiona szybko i...
~Suzie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Naprawa zmywarki wątek zamknięty Dodzwonienie się do serwisu graniczy z cudem, ale jak już się dodzwoniłam to...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

polecam ten serwis wątek zamknięty Zamówiłem usługę bezpośrednio w serwisie,uprzejma Pani umówiła wizytę na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

SERWIS GWARANCYJNY wątek zamknięty Polecam jak najbardziej serwis Amica. Po zgłoszeniu szkody, serwis zadziałał...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

naprawa pralki wątek zamknięty Serwis wykonywał dla mnie naprawę pralki, obsługa była miła, naprawa wykonana...
~Janina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty KUPIŁAM PRALKĘ W MAJU JUŻ W SIERPNIU PIERWSZY RAZ SIĘ ZEPSUŁA ZOSTAŁA...
~BYŁA KLIENTKA!!!!!!!
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. wątek zamknięty Usterkę zgłosiłem wczoraj po 13-tej.Pralkę mam naprawioną po 19-tu...
~Cezary
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Pralka Amica i serwis wątek zamknięty Pralke kupiłem dwa miesiące temu ale już od trzech tygodni nie działa i o...
~Użytkownik BUBLA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Servisa Amica to porażka. wątek zamknięty Nie polecam firmy. Czekam już dwa miesiące na naprawę Kuchenki mikrofalowej a...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

żenada wątek zamknięty Jest to niedopuszczalne że już ponad 3 miesiąc czekam na naprawę kuchenki a...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Odradzam jakikolwiek kontakt z tym serwisem. wątek zamknięty Po awarii odkurzacza panom z serwisu nawet nie zachciało się starannie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

porażka!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Totalna porazka serwisu i firmy Amica!!!
~iw
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Zmywarka wątek zamknięty Expresowo, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonana naprawa mojej...
~Bruno
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

30

wątków

do góry