Widok
Anastasiia Saplina - ocena
Pobyt był bardzo udany miejsce czyste, zadbane i dobrze przygotowane. Panowała przyjemna, spokojna atmosfera, idealna do odpoczynku. Obsługa była uprzejma i pomocna, co dodatkowo wpłynęło na pozytywne wrażenia. Zdecydowanie polecam i chętnie tu wrócę!!!
wypowiedź zmoderowana ( 2026-04-22 14:20:26)