Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela - ocena nowy temat Zawsze profesjonalnie
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 kwietnia 2024

Justyna - ocena nowy temat W ubiegłym roku korzystałam z trzech kursów w Anatomic. Za każdym razem byłam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

Joanna - ocena Polecam gorąco, wybór szkoły trafiony. To szkoła dla początkujących i dla...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Bogna - ocena Polecam centrum szkoleniowe Anatomic. Byłam dwukrotnie na kursie lomi lomi...
~Bogna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Beata - opinia Polecam z całego serca, tak jak uczy pani Karolina
~Beata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

jakub - opinia pełen profesjonalizm nauczania :) duza wiedza polecam z całego serca
~jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Ewa - opinia Serdecznie polecam za całokształt
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Jola J. - opinia Brakuje gwiazdek do oceny Anatomic, pełen profesjonalizm, pasja i ogromna...
~Jola J.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Marcin Ameryk - opinia O masażu marzyłem blisko od trzydziestu lat i wreszcie spełniłem to marzenie....
~Marcin Ameryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Kris - opinia wątek zamknięty Jedno z tych miejsc, za którymi się tęskni po skończeniu nauczania....
~Kris
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Katarzyna Kaczanowska - opinia wątek zamknięty Wybór kursu masażu Lomi Lomi Nui u Karoliny Leguckiej był strzałem w...
~Katarzyna Kaczanowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lutego 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Polecić komuś naukę w tej Szkole to nic nie powiedzieć . Jest to miejsce...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Martaaa - opinia wątek zamknięty Zanim cokolwiek tu napisałam długo zastanawiałam się jak opisać przebieg...
~Martaaa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Alona - opinia wątek zamknięty Skończyłam kurs Lomi Lomi Nui i jestem pod wrażeniem jak dużo może się...
~Alona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Przemiła atmosfera, kompetentny i cudowny nauczyciel. Polecam wszystkim...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Hanna - opinia wątek zamknięty Nie wiem ile gwiazdek dać Karolinie ale dałabym dużo więcej,jest niesamowita...
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam gorąco każdemu! Ukończyłam kurs refleksologii stóp. Fantastyczna...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 czerwca 2020

Elena - opinia wątek zamknięty Witam wszystkich .Z pewnością o 100 % polecam Anatomic. Profesjonalizm,...
~Elena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Szczerze polecam! wątek zamknięty Każdy z nas wie, jak ważny jest pierwszy kontakt. Anatomic nie jest zwyczajną...
~Kursantka masażu 2w1, tkanki głę
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lipca 2019

:) Moja ocena... wątek zamknięty ...Ocena maksymalna :) wrażenia na prawdę niesamowite! :) Cudownie jest uczyć...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry