Ancar

Warsztaty samochodowe Klimatyzacja

Gdańsk, Piekarnicza 26/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Darek - ocena nowy temat Super, auto zawsze na czas. Serwisuje tam wszystkie swoje auta od jakiś 10...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 sierpnia 2024

Janusz - opinia wątek zamknięty Ustalono ze mną zakres napraw oraz cenę. Naprawa szybka. Ceny przystępne.
~Janusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 listopada 2020

Bardzo ok wątek zamknięty Pierwszy raz piszę opinię w internecie na czyjś temat. Ancar zaskoczył mnie...
~Waldek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

naprawa, diagnostyka, obsługa klienta wątek zamknięty Polecam warsztat Ancar, bardzo dobrze wykonywane naprawy, diagnostyka przy...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Wojtek - opinia wątek zamknięty Dobrze, tanio i bez naciągania.
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Tu nie ma problemów z naprawą! wątek zamknięty Chociaż przyjechałem do warsztatu ANCAR (Gdańsk, Piekarnicza 26/3) z...
~DeDar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Niepozorny, ale rzetelny i TANI zakład mechaniki pojazdowej wątek zamknięty Auto-pomoc na wyciągnięcie ręki. Chłopakom z tego Warsztatu samochodowego...
~Dar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Polecam każdemu wątek zamknięty Robiłem już tam sprzęgło, hamulce i kilka innych mniej lub bardziej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

Polecam! wątek zamknięty Korzystałem z usług parokrotnie. Pan Andrzej bez problemu rozwiązywał sprawy...
~zadowolony
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Opel Corsa C 2004r. wątek zamknięty Witam, To była moja druga wizyta, wymienialem: -poduszki pod silnikiem, sonde...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

REXTON wątek zamknięty Sprawna obsługa, dobry kontakt, profesjonalne podejście mechaników, ceny...
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Warto przyjechać;) wątek zamknięty Naprawdę polecam ten warsztat. Korzystam z jego usług już od jakiegoś czasu i...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Wykonuję tam przeglądy i jestem bardzo zadowolony. Ceny przystępne, terminy...
~hr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

Najtaniej i solidnie! wątek zamknięty Chyba najtańszy warsztat w Gdańsku i w dodatku rzetelna naprawa. Naprawiają...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Szybko, sprawnie i fachowo. Serwisujemy...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Polecam! wątek zamknięty Lepiej się nie da! Taniej też się w Trójmieście nie spotkałem. Magicy - są w...
~Radziu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2013

polecam ;) wątek zamknięty Bardzo szybka obsługa, uprzejmy kontakt z klientem i profesjonalizm. Ceny...
~medzik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Klimatronik - silniczek nastawczy v71 wątek zamknięty Bardzo mily kontakt z panem spod numeru telefonu 609-130-133 Dobre ceny i...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2012

~Michu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

POLECAM! wątek zamknięty Korzystam z usług tego warsztatu odkąd istnieje. Pracują tam ludzie którzy...
~Radek K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry