Jestem mile zaskoczony jak dużo udało mi się osiągnąć. Widzę, że prawie 500% przyspieszyłem tempo czytania i zachowałem rozumienie. Na początku trzeba sie więcej zaangażować, to trzeba jasno sobie powiedzieć (nic samo się nie zrobi), ale warto było, bo dzięki temu w drugiej połowie kursu, mimo, że już nie miałem tyle czasu na ćwiczenia ile bym chciał, to i tak udało mi się uzyskać doskonały rezultat. Wreszcie mimo zapracowania zobaczyłem, że mogę czytać dla przyjemności, bo znajduję kilkanaście minut dziennie, a to po kursie oznacza przeczytanie kilkudziesięciu stron. Teraz widok książki mnie cieszy. Muszę także dopowiedzieć, że na kursie jest dużo więcej niż czytanie. Nabyłem specjalistyczną wiedzę i inne nowe umiejętności. Czuję, iż lepiej pracuje moja pamięć, nawet w pracy - widać dużą różnicę - jestem mniej zestresowany i bardziej efektywny. Dźwięk i widok zegara już przestał mnie stresować, bo "wyrabiam się". Nawet Jeśli dawno skończyłeś edukację i zastanawiasz się czy warto? To lepiej odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz mieć więcej czasu dla siebie albo czy po prostu potrzebujesz szybciej przyswajać więdzę lub po prostu nadążać papierami w pracy. Warto.