Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej - opinia wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony jak dużo udało mi się osiągnąć. Widzę, że prawie 500%...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 lipca 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Czytanie zawsze stanowiło duży problem dla mojej córki, a lektur było dla...
~Basia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Janina - opinia wątek zamknięty Syn miał duże problemy w trzeciej klasie z przeczytaniem nowego tekstu, a ja...
~Janina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Kurs szybkiego czytania wątek zamknięty Moja córka uczęszczała na kurs w Gdańsku.Jestem pod dużym wrażeniem...
~Marlena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Firma ma duże doświadczenie, dzięki kursom o wiele lepiej i łatwiej mi się...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

dobra szkola wątek zamknięty Jestem zadowolona z efektów nauczania. Moja córka jest bardzo nieśmiałym...
~Anita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

pomocny kurs wątek zamknięty Na studiach pozwoliłam sobie na ten kurs, bo miałam stypendium i nie chciałam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2017

kurs godny polecenia wątek zamknięty Prowadzący są sympatyczni, mają dobre podejście do dzieci. Synka nie trzeba...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Fajna szkoła wątek zamknięty Chodziłam na ten kurs dla dorosłych i powiem, że faktycznie przyniósł efekty....
~Ula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

POLECAMY W 100 % wątek zamknięty Namiary na szkołę dostaliśmy od znajomych, których dziecko już było po...
~Zadowoleni rodzice
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

Kurs wątek zamknięty Szczerze polecam kurs. Wysłałem na niego syna, który zaczynał od czytania...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Polecam zdecydowanie wątek zamknięty Widać efekty po 3-4 miesiacach, biorąc pod uwagę ze kurs trwa 9 M, uważam ze...
~Jp
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

kurs szybkiego czytania, koncentracji i zapamiętywania w szkole EDU wątek zamknięty Szkołę EDU wybrałem ze względu na konkurencyjną cenę (jako student dostałem...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Niska cena i elastycznosc co do terminow sprawily, ze zdecydowalem sie na...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

POLECAM! ZDECYDOWANIE! ojciec 3 dzieci! wątek zamknięty Trójka dzieci. Koncentracja w trakcie nauki wzrosła! Na sam koniec poprawione...
~Sebastian G.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

Dzięks Edu! wątek zamknięty Super kadra, pomocna i profesjonalna. Ludzie z kursu też! Pan dyrektor Albert...
~Delicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Polecam, są widoczne rezultaty. wątek zamknięty Polecam innym szkołę Szybkiego Czytania EDU, przy odrobinie pracy naprawdę...
~s. maziak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry