Widok

Andrzej - opinia

Tragedia
Część nauczycieli traktuje uczenie dzieci jako zło konieczne, usmiechnięta i zadowolona Pani dyrektor zrobiła sobie prywatny folwark z publicznej szkoły. Prywatne szkoły np. tańca lub też nauki szybkiego czytania mają pokazowe lekcje w czasie godzin lekcyjnych i tak zamiast wf mamy pokaz tanca wraz z reklamą szkoły tańca w celu zebrania następnych płatnych uczni. To samo w 6 klasie na lekcji mamy pokazówkę szkólki Clever.
Jestem ciekaw ile wpłynęło kasy od tych instytucji, pomijając że jest to dziłanie nieetyczne i zdaje się nielegalne ponieważ z lekcji obojętnie jakiego przedmiotu nie wolno robić sobie akcji reklamowych
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14
W innych szkołach też tak jest, więc nie jest to odosobniony przypadek.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
opinia niezasłużona, chyba pan przesadza mam tam 2 córki, nauczyciele sa przyjazni i uczynni moje córki ucza sie dobrze po prostu trzeba tez w domu poswiecic dzieciom czau a nie tv i internet.....nikt nie zmusza pana na prywatne lekcje!!! nie rozumiem takich opinii.a pani dyrektor jest solidna
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani dyrektor chyba nie do końca jest solidna. Coraz więcej negatywnych opinii zbiera ta szkoła...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jest pan bardzo podejrzliwy!!! Ciekawe dlaczego?
Moje dziecko uczęszcza na tańce szkółki CT Gabi po lekcjach i jest bardzo zadowolone, a ja tym bardziej!! Nie widzę nic złego w dodatkowych zajęciach dla OSÓB CHĘTNYCH!! Wręcz przeciwnie - popieram je.
Zainteresowania dzieci i ich pasje trzeba rozwijać!!!!!!
Swojemu dziecku niech pan też coś zaproponuje od siebie!
Szkoła spełnia moje i dziecka oczekiwania. Polecam!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry