Szkoła Podstawowa nr 1

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Poli Gojawiczyńskiej 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Smutna szkoła wątek zamknięty Smutne jest to w jaki sposób zostały potraktowane dzieci z klas pierwszych ,...
~Zdziwiony Rodzic
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

malkontenci wątek zamknięty Ludzie dajcie spokój. Dyrektor ma być dobrym managerem.To wychowawca klasy ma...
~rodzic
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2018

Tragedia wątek zamknięty Brak zrozumienia czegokolwiek. Bezpieczeństwo na takim poziomie że atak...
~.
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

szkoła na "6" wątek zamknięty Jestem zachwycona podejściem nauczycieli do uczniów. Jako matka trójki dzieci...
~Zadowolona
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Wiele do zmienienia! wątek zamknięty Napiszę o problemach. Przez 5 lat gdy moje dzieci chodzą do tej placówki,...
~Radosław
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

za dużo imprez wątek zamknięty Szkoła ok, jednak należy się skupić na uczeniu naszych pociech a nie na...
~Krycha
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

polecam wątek zamknięty Fajna szkoła, moja córka miała cudowną panią wychowawczynię i z perspektywy...
~ALeksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

Masakra wątek zamknięty To co dzieje się w tej szkole to coś strasznego, RODZICU jeżeli masz sumienie...
~uczennica
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Andrzej - opinia wątek zamknięty Tragedia Część nauczycieli traktuje uczenie dzieci jako zło konieczne,...
~Andrzej
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2013

polecam wątek zamknięty Polecam . Moja córka kończy naukę w klasie 3. Nauczycielka bardzo lubiana...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Porazka ta szkola nie wspiera ucznia!! wątek zamknięty Moje dziecko przez kilka lat chodziło do tej szkol, nikomu jej nie polecam!!...
~Monika M.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2015

Dyrekcja, kontrole kuratorium, zero dialogu wątek zamknięty Przede wszystkim w SP nr 1 nie szanuje się ani dzieci ani rodziców. Brak jest...
~krytyk
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

;) wątek zamknięty Moje dziecko po pierwszym tygodniu jest bardzo zadowolone. Co prawda nie jest...
~mama
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 września 2013

Fajna szkoła wątek zamknięty Szkoła godna polecenia. Mam 2 dzieci w tej szkole. Uczą się już kilka lat....
~Żanetka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Przemoc w szkole wątek zamknięty Szkoła o poziomie nauczania nieco poniżej średniej z małymi wyjątkami: lekcje...
~Tomek
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Całkiem Ok wątek zamknięty Szkoła ogólnie fajna, mili nauczyciele ( przynajmniej większość) nowe...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

Gość - opinia wątek zamknięty Szkoły nie polecam! Nauczyciele generalnie mało wymagający, choć kilku...
~Gość
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2012

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam w szczególnośći pani fornela dla klas zerowych koszmar , jak...
~rodzic
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo dobra opieka, nauczyciele dbaja o uczniów, moje dziecko chwali sobie...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Super szkoła, prężnie działająca, wspaniali nauczyciele i świetna dyrekcja
~mika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

22

wątków

do góry