Widok

Masakra

To co dzieje się w tej szkole to coś strasznego, RODZICU jeżeli masz sumienie nie posyłaj swojego dziecka do tej szkoły. Zaczynając od tego, że obiady są mocno nie smaczne, wiele dzieci staje się kozłami ofiarnymi(zarówno starszych dzieci jak i nauczycieli), niektórzy uczniowie są bezpodstawnie faworyzowani, panuje kompletny brak zrozumienia czegokolwiek, niedocenianie wielu talentów to z tym wszystkim wiąże się ogromny stres i presja. Muszę przyznać, że klasy 1-2 były całkiem w porządku, ale od 3 klasy zaczęto nas straszyć 4 klasom. Naprawdę tylko kilka pań (w tym pani dyrektor) wykazują choć trochę zrozumienia dla dzieci. Mam bardzo nie miłe wspomnienia związane z tą szkołą, a niedawno skończyłam 6 klasę. Nie polecam, a nawet wręcz zaklinam, rodzicu nie posyłaj tam swojego dziecka.
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 3
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Zupełnie nie zgadzam się z tą opinią!!! Moja dwójka dzieci właśnie odnalazła się w tej szkole po przeniesieniu z innej placówki. Bardzo dobra atmosfera w szkole. Kompetentni nauczyciele. Moje dzieci z radością idą do szkoły i szczęśliwe z niej wracają. Obiady także jedzą i proszą, aby ugotować tak jak w szkole. Jak można być tak niesprawiedliwym?!!! Myślę, że to dziecko "Masakra" miało duże problemy w szkole ze względu na swoje złe zachowanie i brak dyscypliny w domu!!! Bo w szkole panują jasno określone zasady i to bardzo dobrze!!!
Z całego serca polecam edukację w tej szkole! Sama chciałabym mieć takich nauczycieli i takie wspaniałe warunki nauki.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyłóż się, Drogie Dziecko, do ortografii, zanim znów zabierzesz głos na forum, bo wstyd skończyć sześć klas i takie błędy popełniać...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry