Widok

Porazka ta szkola nie wspiera ucznia!!

Moje dziecko przez kilka lat chodziło do tej szkol, nikomu jej nie polecam!! nauczyciele w ogóle nie interesują się osiągnięciami ucznia, ani tym co robią o szkole. Najlepiej wychodzi im wpisywanie uwag do dziennika i obniżanie zachowania dziecku. Nie motywują pozytywnie, nie chwalą tylko cały czas mówią dziecku co robi źle. Jedynie wspierają dzieci, które do nich donoszą, są nieobiektywni. Szkoła jest dwu zmianowa, dlatego tez zajęcia dodatkowe, które interesowały moje dziecko były po za jego zasięgiem. Nauczyciele często (a zwłaszcza Pani od muzyki i Pan od angielskiego), wpisują oceny ndst z zachowania w rubryce odp. Jest to niedopuszczalne. Szkoła nie stosuje się co do Opinii z Poradni PP, wysyłając email do wychowawcy nie mogłam doprosić się o odp, często czekałam nawet na nią do tygodnia czasu, a na wiele email nie otrzymałam do tej pory odp. Na moje prośby emailowe, wychowawca nie robił nic z konfliktem, który był w klasie, nie było żadnej integracji klasy, był problem z zorganizowaniem wycieczki klasowej czy wyjścia do kina. Brak dialogu z wieloma nauczycielami np. z Panią od matematyki czy muzyki, rozmowy z poziomu JA WIEM LEPIEJ BO TU UCZE. Szkole wspominam negatywnie.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
wyposażenie: 3
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Bardzo pani współczuję, bo widać, że nie radzi sobie pani z wychowaniem własnego dziecka, a winą obarcza nauczycieli i szkołę. Ja mam trójkę dzieci w tej szkole i nigdy nie spotkałam się z sytuacją opisywaną przez panią. Przypuszczam, że któreś z moich dzieci też uczyli ci sami nauczyciele. Jestem im wdzięczna za kompetencje, wyrozumiałość i uczenie dyscypliny oraz odpowiedzialności za słowa i czyny. Nauczyciele bardzo doceniają osiągnięcia uczniów. Często organizują różne konkursy szkolne i przygotowują do różnorodnych konkursów międzyszkolnych. Dzieciaki odnoszą mnóstwo sukcesów!!!
Kiedy tylko to możliwe uczniowie są chwaleni, a kiedy trzeba wpisać uwagę to trzeba!!! Niektórzy rodzice są ślepi w swojej źle pojętej miłości i robią krzywdę własnym dzieciom nie przekazując im wartości.
Powinna pani przemyśleć metody wychowawcze.
Szkoła wspaniała!!! Godna polecenia!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry