Widok

Smutna szkoła

Smutne jest to w jaki sposób zostały potraktowane dzieci z klas pierwszych , które wlasnie pełne emocji i nadzieji a może także bojaźni po raz pierszy rozpoczynały 3 września 2018 swoją drogę edukacyjną. Mam na myśli rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 . Pani Dyrektor nawet słowem nie zwróciła sie do nich z ciepłym słowem . Odczytała 5 zdaniowa formułkę z kartki , dała głos panu Stanisławowi - społecznikowi . I kazała sie rozjejsc do klas. Skandal. Bez szacunku dla małych uczniow i ich rodziców , dla których to jest przeżycie oddać swoje dziecko do szkoły .Pani Dytektor czy tak była Pani ozięble witana kiedy sama Pani szła do 1 ej klasy . Na pewno nie . Z pewnością był występ artystyczny , przedstawienie nauczycielek, zapewnienie ze z każda sprawa dziecko może u nich znaleźć pomoc i zrozumienie . A tu w SP1 , 3 września 2018 pierwszoklasiści nawet nie zostali zauważeni - bo Pani Dyrektor odwaliła rozpoczęcie roku szkolnego aby było , aby sztandar wyprowadzić . Wstyd ...
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

no cóż, nowa Pani Dyrektor słynie z totalnego braku otwartości wobec dzieci I rodziców, przecież tylko przeszkadzają w realizacji kariery...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nieprawda, pani Dyrektor stara się jak może. No cóż ,jeszcze nie narodził się taki, co by każdemu dogodził. Przez tyle lat za bytności poprzedniczki dzieci chodziły pieszo na basen , bo ponoć nie było pieniędzy, i co ? Od tego roku dzieci ze na basen będzie je zawoził autobusik do szkoły na Suchaninie. Brawo Pani Dyrektor!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wdzięczna mamo, co wcześniej podpisałaś się jako 'Weronika' I 'tata". Zwróć uwagę, że twój nr IP wyświetla się przy każdym Twoim pochwalnym poście - za każdym razem ten sam, zmiana podpisu nie zmienia faktu, że jesteś tą samą osobą :) Brzydko tak kłamać. Może powinnaś podpisywać się "dyrektor naczelna"? Byłoby bez ściemy.
Brawo za autobus. Szkoda tylko, że nie ma:
- papieru toaletowego - wczoraj był, bo dostałaś troche od rodziców
- żadnych zajęć dodatkowych - za poprzedniczki było kilkadziesiąt
- żadnych zajęć wyrównawczych - za poprzedniczki były
- anglisty I polonisty w klasach ósmych - za poprzedniczki braków kadrowych nie było. Sama na swoim profile FB wystawiłaś ogloszenie o pracę dla nauczycieli.
Poprzedniczka wyremontowała gabinet dyrektora, nie musialaś tego robić w tym roku jeszcze raz. Lepiej byłoby wyremontować łazienki na 700 I 600, bo ciągle sa zamknięte.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety, ale zgadzam się, ze nowa pani dyrektor nie daje rady....
Poprzedniczka tez nie była idealna (przypomnę fontannę), natomiast miała serce do dzieci i potrafiła z głowy przez pół godziny z sercem do nich opowiadać jak to się będą dobrze czuły w szkole, nowa pani dyr. tego nie umie.

Dlaczego za czasów nowej pani dyrektor są takie braki kadrowe???
To skandal jesteśmy zaraz na końcu pierwszego semestru a tu nauczyciela polskiego nie ma w szóstej klasie?
Kto nadrobi ten materiał, kto zapewni naszym dzieciom dobrą punktację na koniec 8 klas?
Nauczyciele są brani z łapanki.
Ja rozumiem są problemy na rynku pracy ale nas rodziców nie powinno to interesować. Dyrektor jest od tego by zarządzał! Inne szkoły jakos nie ma z tym problemów, dlaczego wobec tego w SP1 nikt nie chce pracować?!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry