Widok

Andzelika - opinia

Niestety z przykrością ale nie mogę polecić firmy Inpro. Zakupiłam mieszkanie wraz z dwoma miejscami postojowymi do użytkowania, które są usytuowane obok siebie. Jest to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie. Niestety podczas odbioru okazało się że jedno z moich miejsc jest oznaczone znaczkiem dla osób niepełnosprawnych. Zdziwienie moje było ogromne, że zgodnie z umową/Aktem notarialnym sprzedane mi miejsce do użytkowania jest przeznaczone dla osób posiadających odpowiednie uprawnienia. Takich nie posiadam, więc nie mogę na zapłaconym moim miejscu parkować. Absurd. Dodam, że nikt wcześniej o takiej zmianie mnie nie poinformował. Ja wywiązałam się z umowy, kupiłam - zapłaciłam, ale firma nie wywiązała się z umowy i za bardzo żadnego problemu nie widzi.
Co prawda zostało mi zaproponowane miejsce ale całkiem w innym miejscu, a mi tylko zależało aby miejsca były obok siebie z uwagi na wygodę w parkowaniu. Wcześniej prawdopodobnie była zapewne możliwość wybrania innych miejsc, wystarczyło tylko zadzwonić i wyjaśnić potrzeby np zamiany miejsc a nie zabrać mi zapłacone przeze mnie miejsce do użytkowania i przeznaczyć bez słowa na inne cel.
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 2
 
oferta: 3
 
jakość: 3
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

uprzejmie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nasz dział sprzedaży był i jest w kontakcie z Panią. Przygotowaliśmy i zaproponowaliśmy różne warianty rozwiązania tego problemu, między innymi zaoferowaliśmy upust w ramach przeprosin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry