Widok
Angelika Rowińska - ocena
Szkolna wycieczka szkoły Sp 11 do Paryża zorganizowana przez Biuro Unitour była cudowna. Przejazd autokarem mimo długiego dystansu był komfortowy, dzięki kierowcom z firmy Fabisiak transport Pani Oliwi i Panu Nikodemowi. Wszystko świetnie zorganizowane, odpowiedni dobór atrakcji do wieku i zainteresowania dzieci. Francja pokazana od najpiękniejszej strony wraz z ciekawostkami, które przedstawił Nam wspaniały przewodnik Tomasz.
Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę, na pewno skorzystamy z Waszych profesjonalnych usług za rok:))
Polecam serdecznie!
Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę, na pewno skorzystamy z Waszych profesjonalnych usług za rok:))
Polecam serdecznie!