Widok
Kółko podróżnicze to super sprawa w speak upie. Dla mnie bardzo przydały się zwroty, których się na zajęciach nauczyłam, a podczas pobytu w Londynie mogłam swobodnie porozumiewać się po angielsku w sklepie i restauracji. Mogłam pytać o ceny, spokojnie korzystać z menu, a jak nie mogłam trafić do hotelu to dogadałam się na ulicy z przechodniem i nie trzęsłam się z nerwów jak ostatnio :)
ja z kolei zaczęłam naukę w empik online, chce zmienic pracę a teraz bez angielskiego to ani rusz, mam też sporo zajęć po pracy dlatego wybrałąm metodę online, co onzacza że zajęcia mam z lektorem kiedy chce i októejgodzinie, siedzę sobie w domu i się uczę, rozmawiamy sobie a ja się nie sresuje bo jesteśmy sami na słuchawkach, czuje się swoboedniej więc ławiej i chętniej rozmawiam niż w grupie, bo nauczyciel skupia się tylko na mnie.
ja też tam mam kurs, ale nie brałam indywidualnego tylko mam w grupie pięcioosobowej. Jakoś tak mi raźniej, że nie jestem sama, ale wiadomo że każdy dopasowuje kurs pod siebie i to jest piękne :D A jakie masz wrażenia z platformy? Bo ja byłam pełna obaw, ale jest tak intuicyjna i prosta, że nie miałam z nią żadnych problemów. No i uwielbiam tą interaktywną tablicę na której na bieżąco wszystko jest sprawdzane i robione :) Też zaczęłam się uczyć, żeby odejść z mojej pracy do lepszej, bo już nie mogę zdzierżyć tego mojego szefa :/
Od kilku miesięcy chodze na kurs w Speak up. Tak wieć mogłam już wyrobić sobie o nim zdanie. Co mi się w nim podoba:
1. można sobie dopasować zajęcia do swojego czasu
2. Nacisk na dyskusję ( można rzeczywiście nauczyć się mówić)
3. Jesli się chce to mozna wyciągnąć z kursu naprawdę sporo ponieważ jest tam wiele możliwosci nauki
4. Możliwośc wykonania wielu rzeczy przez internet
5. Rozmowy z nativ speakerami
6. Jest również niedrogo, dostałam 3 miesiące za free jak się zapisywałam ( musielibyście się zorientować czy jeszcze jest ta promocja).
Tutaj jest strona szkoły : https://speak-up.pl/
1. można sobie dopasować zajęcia do swojego czasu
2. Nacisk na dyskusję ( można rzeczywiście nauczyć się mówić)
3. Jesli się chce to mozna wyciągnąć z kursu naprawdę sporo ponieważ jest tam wiele możliwosci nauki
4. Możliwośc wykonania wielu rzeczy przez internet
5. Rozmowy z nativ speakerami
6. Jest również niedrogo, dostałam 3 miesiące za free jak się zapisywałam ( musielibyście się zorientować czy jeszcze jest ta promocja).
Tutaj jest strona szkoły : https://speak-up.pl/
Nikt nie wspomniał o kursie od http://biznesmamy.pl/viewtopic.php?f=133&t=5407 a jest on jednym z topowych w obecnych czasach, bardzo dobrze przystosowany nawet dla początkujących
A może kurs języka angielskiego będzie dobrym pomysłem?
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/ to świetnie opracowany kurs i naprawdę można się sporo nauczyć. A poświęcasz
czasu tyle ile chcesz i kiedy chcesz. Każdy kto by dostał taki prezent naprawdę będzie zadowolony.
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/ to świetnie opracowany kurs i naprawdę można się sporo nauczyć. A poświęcasz
czasu tyle ile chcesz i kiedy chcesz. Każdy kto by dostał taki prezent naprawdę będzie zadowolony.
Mogę polecić szkołę, tutaj pełny wykaz kursów: https://www.elite.edu.pl/kursy mają małe grupy i dość dobre godziny pracy
ja uważam, że najlepiej człowiek uczy się w otoczeniu anglojęzycznym, najlepiej jak można wyjechać na jakiś czas do Anglii, \wtedy jest najłatwiej! powstały też kursy, bazujące na podobnej metodzie, gdzie kursant czuje się jakby był w Anglii, ma również w otoczeniu native speakerów, takim kursem jest np Angielska Wioska organizowana przez Angloville
To nie jest tak, że nauka języka nie jest dla każdego. Tylko często większość z nas trafia na swojej dordze na nieodpowiednich nauczycieli bądź nieodpwoiednie techniki czy metody. Nie istnieje super metoda, która jak czarodziejska różdzka nas nauczy języka, ale świadomość nauki można już zmienić.
To naprawdę dużo da chociaż z pozoru może się wydawać, że nauka języka jest czymść sztucznym wymuszonym to może zamienić się w zabawę.
Mnie do nauki w domu i nauki zwrotami zainspirował ten wątek https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-zainteresowania/ myślę, że warto taką metodę przetestować.
To naprawdę dużo da chociaż z pozoru może się wydawać, że nauka języka jest czymść sztucznym wymuszonym to może zamienić się w zabawę.
Mnie do nauki w domu i nauki zwrotami zainspirował ten wątek https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/zwroty-po-angielsku-zainteresowania/ myślę, że warto taką metodę przetestować.