Anglass

Szyby samochodowe Klimatyzacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 77

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia Dostępność szyb od ręki. Krótki termin (u mnie 2 dni). Wymiana szyby...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

g.k - opinia wątek zamknięty Najniższa cena jaką znalazłem za wymianę przedniej szyby w thalii ( mieszkam...
~g.k
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Dawid - opinia wątek zamknięty Profesjonalna Obsługa. Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i wykonanej...
~Dawid
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Super warsztat, solidnie, szybko, z pełną informacją, polecam
~Sylwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

200% zadowolenia. wątek zamknięty Dlaczego 200 ? Bo zrobione taniej i szybciej niż myślałem, że będzie...
~Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Uczciwość wątek zamknięty To bardzo cenna zaleta w dzisiejszych czasach . A w tej firmie mnie to...
~Astra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Nie polecam wątek zamknięty Szyba zamówiona inna...przy przekazaniu auta na montaż dowiaduje się że...
~Audi a4
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Rewelacja !!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi w tym warsztacie. Po odstawieniu samochodu, nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Wymiana szyby wątek zamknięty Napiszę tylko że w średnio. Co prawda terminowość wykonania usługi ok bo od...
~Seat
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Cena również bardzo przystępna. Mój...
~Ewa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

rewelacja !!! wątek zamknięty Miałem odprysk na szybie, zajechałem przy okazji w sobotę ok. 13 gdy akurat...
~Audi A4
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Niezadowolony - opinia wątek zamknięty W listopadzie 2015 robiłem przyciemnienie szyb w swoim samochodzie, w jak się...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Bardzo mili, rzetelni i kompetentni ludzie. Bardzo dobra jakość usługi w...
~Sławek z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Wspaniała obsługa, przemiła pani w biurze. W ciągu 2 godzin wymieniono mi...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Polecam w 100000% wątek zamknięty Najlepsza firma w Trójmieście ;-)! Kilka tyg temu w ciągu kilku godzin...
~Asia Dz.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Pani z biura wątek zamknięty jestem mile zaskoczona, obsługą Pani, która wystawiała mi fakturę. Pełen...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Gorąco polecam szybko, profesjonalnie i co dziwne tanio!!!
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Miw - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie wymieniono szybę w moim...
~Miw
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

~geor
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Szybko i profesjonalnie!! wątek zamknięty Przesympatyczna Pani, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśni niezrozumiałe...
~Martii
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

43

wątków

do góry