Anglass

Szyby samochodowe Klimatyzacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 77

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymiana szyby wątek zamknięty Obsługa rewelacyjna, szybko miło i w przystępnej cenie. Gorąco polecam
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Audi - naprawa szyby, podnosnikow szyb, zamka etc. wątek zamknięty POLECAM!!! Ciezko mi sobie wyobrazic bardziej profesjonalne podejscie do...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Polecam wątek zamknięty Mili i pomocni. Czasem nawet drobiazg gratis zrobią.
~as
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 listopada 2012

oby więcej takich warsztatów :) wątek zamknięty Dokładam kolejną dobrą opinię na temat usług Anglass, zarówno jeśli chodzi o...
~Tomek VW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 września 2012

Liliana - opinia wątek zamknięty Również polecam ANGLASS.Szybko ,miło,tanio,kompetentnie.
~Liliana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Świetna obsługa. Po dotarciu na miejsce, od razu zajęto się moim samochodem....
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

Pełen profesionalizm i przesympatyczna Pani wątek zamknięty Usługa wymiany szyby przebiegła błyskawicznie, od momentu zadzwonienia do...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Polecam wątek zamknięty Naprawa szyby i obsługa bardzo profesjonalna, przystępna cena, bardzo miła...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Rewelacja!:) wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam skorzystać z usług Anglassu. Nie...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

Polecam!! wątek zamknięty Sympatycznie, szybko i TANIO! Po niemiłych przejściach z firmą NordGlass...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

POLECAM :) wątek zamknięty Szybę do auta wstawiono tego samego dnia, którego zamawiałam. Bardzo miła i...
~ZADOWOLONA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2009

Bardzo polecam wątek zamknięty Zazwyczaj sceptycznie podchodzę do opinii prezentowanych w internecie....
~Ewa Klinska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

super! wątek zamknięty bardzo polecam tez zakład! przemiła obsługa, szybka wymiana szyby i chyba...
~Magda W.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2011

VW passat rewelacyjna cena ! + obsługa wątek zamknięty dziś została mi zamontowana szyba , obdzwoniłem całe 3-miasto, w anglassie...
~vw-3-miasto
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

wymiana szyby vw passat wątek zamknięty Polecam wszystkim :) Bardzo miła i fachowa obsługa. Miałem wymienianą...
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Polecam wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałem się z taką obsługą w warsztacie samochodowym. Bardzo...
~Złodziej radioodtwarzaczy samoch
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

POLECAM wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,bardzo miło,solidnie,fachowo i na czas,na dodatek...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Przemiła obsługa, niskie ceny, szybki montaż, bardzo dobry kontakt.
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2010

Opel VB wątek zamknięty Rzetelnie, fachowo, bez naciągania terminu wykonania. Obsługa klienta...
~h3
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Wymiana szyby w VW T4 wątek zamknięty Bezproblemowa i szybka wymiana, obsługa super, oby więcej takich warsztatów :)
~XL FORMAT - 3MIASTO REKLAMA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

43

wątków

do góry